Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányok tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok tényleg olyan okosak és rafináltak, ahogy azt mondják magukról; akkor hogyhogy mindig beveszik, hogy a "menő gyerek" szereti őket?

Figyelt kérdés

Nem egyszer hallottam már, hogy mi férfiak milyen ostobák vagyunk, csak a farkunk után megyünk és olyankor gondolkodni sem bírunk. Viszont, ha ez így van, akkor miért történik meg rendre a következő? Beállít az alfa hím és megkezdi a nyomulást.A lány eleinte hősiesen ellenáll, majd végül feladja a "reménytelen küzdelmet" és behódol neki. Majd elmennek kettesben és amikor sor kerül rá, felteszi a kérdést: "szeretsz engem?" Természetesen a válasz igen és attól kezdve nyert ügye van a srácnak. Másnap hiába várja, másodnap, harmadnap szintén, aztán nemsokára már a barátnője vállán sírja ki magát.

Az ember azt gondolná, ennyi volt, de nem. A heti adag "elfogyasztása" után supermanünk ismét jelentkezik és persze némi veszekedés, anyázás és sírva fakadás után ismét jön a bevált menetrend. És ez még egy jópáőrszor megismétlődik, míg csak a srác végleg rá nem un.

Mindeközben persze jönnek más, kevésbé menő jelöltek is, de az ő szerepük csak ideiglenes lehet superman mellett.

Kérdésem lényege: akire szinte rá van írva, hogy "csak megdugni akarlak, baby!" az hogyan játszhatja el folyamatosan ezt a játékot szinte bármelyik lánnyal?


2010. szept. 8. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
nők..
2010. szept. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés!
2010. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
a nőzés nem playstation,itt nem a játékról van szó szerintem.
2010. szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
A válasz adja magát: ahogy a fiúk a "farkuk után mennek", a lányok ugyanezt csinálják. Másszóval: ösztönlényként viselkednek. Hazudnak, mert nem azt keresik, amit állítanak magukról, hanem igenis a "rosszfiúkat" meg az "alfa hímeket", akiknek sajnos az intelligenciájuk a bicepszük méretével fordítottan arányos.
2010. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez az oldal legjobb kérdése.
2010. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :))
2010. szept. 8. 19:20
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez a 40 milliós kérdés:)
2010. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Csajok, lehet válaszolni! Most elmondhatjátok a nagy fájdalmaitokat, hogy miért van, hogy titeket mindenki csak kihasznál, meg sose akadtok normálisra. Csak nehogy kiderüljön még a végén, hogy a ti hibátok.
2010. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

na, én pont ezért kerülöm, és kerültem az ilyen falu bikája tipusú pasikat.

nekem sokkal nagyobb annál az önbecsülésem, mintsem egy ilyen senki kis fax hülye dumájától elájulok.


általában a buta lányok szoktak külső alapján pasit választani, aztán meg siránkozni, h őket mindenki átbaxxa.

mondok egy titkot: csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát.

2010. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Belül egyébként szerintem sokan érzik, hogy mi következik utána, de akkor nem is érdekli őket, mert az ösztöneik felülírják az értelmüket és szinte transzba kerülnek.
2010. szept. 23. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!