Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért titkolta előlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolta előlem a gyerekét 5éven keresztül?

Figyelt kérdés

Na szóval!5éve vagyok együtt a párommal, 1hónap múlva összetudnánk cuccolni.

Én eddig pesten tanultam, ő pedig Hajdú Biharban lakik.

Hetente találkozunk péntektől vasárnap délutánig, olyankor nála vagyok.

Nagyon jól kijövünk.

Szoktam nála takarítani de eddig fotót sem találtam az égegyeta világon semmit nem találtam a kislányáról aki 7éves.

Viszont ma bejelentette.Mert ezt a hetemet itthon töltöm.Mutogatott képeket.Mondta holnap délután bemutatja.Könnyen ment a bezsélgetés bár eléggé lefagytam.

Hisz a semmiből lett egy 7éves gyerek.

Én elfogadom a kislányt.

De most a páromra nagyon haragszok felnőtt ember és ezt nem tudom miért titkolta.Már nem igazán akarom a költözést, kicsit megváltoztak az érzéseim.Olyan mintha gyülölném :S nem tudom miért.


20/L és 30F


2010. szept. 8. 19:52
 1/10 A kérdező kommentje:
értelmetlen választól kímálj meg, nem vagyok vicces kedvemben ma
2010. szept. 8. 19:56
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehát te 15 évesen összejöttél egy 25 éves emberrel, már sok egy kicsit. de elmegy. Viszont annak az embernek volt egy 2 éves kislánya? Nem testvért keresett neki véletlenül? Természetes h kivagy bukva de értékellek amiért eltudod fogadni. Kitartás.
2010. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez teljesen egyértelmű.15 éves voltál, mikor összejöttél egy 25 éves férfival. Gondolom nem nagyon vágytál az anyaságra, mikor még te is gyerek voltál...ezért nem mondta el, hogy ne ijesszen el vele.
2010. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:( húha most nagyon kivagyok bukva.

Már abban sem vagyok biztos hogy ő nekem az igazi.Miért titkolta el hisz a gyermeke?Képes így hazudni nekem!Na meg arról nem beszélve hogy nagyon átverve érzem magam.:(

2010. szept. 8. 19:59
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj igen azt mondta nekem hogy bocsássak meg amiért nem mondta el csak azt hitte hogy szakítok vele?

De nem értem miért tenném ha szeretem elfogadom őt gyerekestül mindenestül bár nem fogok úgy nézni a kislányra mintha a lányom lenne de ellenék vele az biztos.

2010. szept. 8. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még te is gyerek voltál. mégis mit gondoltál volna, ha a szerelmed bejelenti, hogy van egy 2 éves kislánya??? erre gondoltál már? tudom kicsit szemét mód, de érthető volt amit tett. nem akart elijeszteni. most, hogy elmondta, azt jelenti, hogy elég érettnek tart, hogy megtudd az ő "pici" titkát. próbáld meg a költözést. talán tetszeni fog. ha más nem akkor visszaköltözől.
2010. szept. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ba*zdmeg 13 évesen szült? xDDDDDDDD az igen.Ha meg eddig hazudott, eltitkolta előled hát az gáz... mintha 2 élete lett volna
2010. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
neked nincsenek otthon szerintem.Tanulj meg olvasni illetve értelmezni!Köszi
2010. szept. 8. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát elég necces helyzet. Egy 15 éves lánynak tényleg durva bejelenteni, hogy "van egy gyerekem". Viszont megértem, hogy 5 év után ez így elég nagy sokk volt. De próbáld megérteni, végül is nem akart ezzel rosszat.
2010. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja oké azthittem neked van 7 éves gyereked:D de azért a faszi se semmi 15 éves csajt összeszed-.-" a normálatlan.. szüleid megtudták volna letekerik a nyakad gondolom
2010. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!