Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan élted túl szerelmed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élted túl szerelmed elvesztését?

Figyelt kérdés
Pár hónapja hunyt el a vőlegényem. Bár a külvilág felé azt mutatom, hogy jól vagyok, belül nem térek magamhoz.. Valaki élt már át ilyet? Hogy vészelted át?
2010. szept. 8. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jajj istenem:( nagyon sajnálom.
2010. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tomazolika ***** válasza:

El sem tudom képzelni a helyzetedet ...

legyél erős

2010. szept. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

most még nem hiszed el, de az idő majd mindent megold...

legalábbis sokan ezt mondják, hál Istennek nem éltem át hasonlót.

nagyon sok erőt kívánok

2010. szept. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Javaslom egy pszichológus felkeresését, de komolyan!
2010. szept. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem éltem át még ilyet. Olyat igen,hogy akibe halálosan szerelmes voltam arról kiderült, hogy menyasszonya van és visszament külföldre és tudtam, hogy soha többet nem fogom látni. Akkor olyan volt mintha meghalnék és ő meghalt volna a számomra. Sok év volt, mire kihevertem....Tényleg csak az idő a megoldás, kitartást kívánok.
2010. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
óóóóó :'( idővel. Pasik gyakran hasonlóan élik meg a szakitást is, hiszen ugyanaz az eredmény, sőt lehet, hogy megharagszik rád, utcán elfordul stb.
2010. szept. 18. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közhelyesnek hangzik, de úgy vagyok vele, hogy bár hagyott volna el másik nőért, csalt volna meg, bár dobott volna stb, csak ne ezt. Sajnálom - illetve örülök neki - hogy más nem élt át ilyet. Szerettem volna hasonló élethelyzetben levőkkel beszélni. Indul Pesten egy gyászolókat segítő csoport, talán ott kicsit segítenek. Köszönöm a válaszokat
2010. szept. 18. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!