Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők szexuális vágya azonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szexuális vágya azonnal eltűnik ha rájönnek csóró a férfi?

Figyelt kérdés

Pl. egy olyan helyzetben, hogy péntek, szombat este baráti társasággal bárban, klubban, étteremben vagytok, jól érzitek magatokat barátnőiddel, barátokkal és valahogy véletlenül egy számodra külsőre, személyiségre is nagyon vonzó férfival megismerkedsz, felizgat a társasága és aznap vagy másnap, pár nappal később randiztok, összemelegedtek és növekszik benned a vágy, úgy alakul összebújtok nála.


A szex meg sem fog történni ha kiderül róla hogy nem üti meg az általad hosszútávú párkapcsolatra elvárt szintet?


Szóval mondjuk beszélgetés közben kiderül hogy ő csak egy biciklis futár, lakást bérel, (te mondjuk meg vezető beosztású nő vagy milliós fizetéssel) onnantól kezdve hiába néz ki bármilyen vonzóan, jó testű, jóképű, vonzó számodra a személyisége, többé nem számít, mert ez az életszínvonal azonnal lenullázza az érdeklődésed és vonzalmad?


Ez így működik, vagy történik általában?



2022. jan. 15. 13:52
A kérdező szavazást indított:
sajnos igen, hiába a megnyerő személyiség, jóképűség, jó test, ha kevés az egzisztencia, azonnal elszáll a vágy
a fizikai vonzalomhoz semmi köze a férfi egzisztenciájának
férfi egzisztenciája házassághoz kell, de lazább kapcsolathoz ez nem mérvadó
egyéb,írd le:
36 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ja.
2022. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%
Inkább akkor ha kicsi a péló és nem tudod jól kielégíteni. Sajnos tapasztalat.
2022. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Suerintem, ha nem komolyat keres a nő, akkpr nem száll el a váhy, a szexjez nem kell pénz.
2022. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%

Női libidó egyenesen arányos a pénztárca vastagságával.

Ha viszed őket plázába shoppingolni, wellnesz hétvégék, kirándulások külföldre mennek rendszeresen, nedvesednek mint a csapágylehúzó zsírzógombja.

2022. jan. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%
Köze nincs a kettőnek egymáshoz, hülye gyerek.
2022. jan. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Nincs köze egymáshoz értsétek már meg, de ha nem tudod jól megbszni akkor elszáll a vágy!!! Igen, jól kell kinézni hozzá, de hiába nézhetsz ki jól (mint én) ha nem tudod rendesen megpakolni (mint én), akkor ennyi!
2022. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
47%
2#-es frankó válasz :-)
2022. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
42%
#7 Ezért jó, hogy itt a gyakorin annyian írják, hogy nem fontos a méret. Csak éppen, ha nincs nagy farkad, akkor cseszheted az egészet.
2022. jan. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%

Nem kell olyan nagy péló minden csajnak, van aki beéri 14-15 centissel. De jól kell tudni használni, és bírni bírni bírni. Nem elmenni 3 perc alatt. Nyilván minden nőnek más az igénye, de az fix, hogy nagyobb pénisszel könnyebb kielégíteni, több póz könnyebben kivitelezhető és függetlenül attól, hogy a nők nagytöbbsége azt mondja, hogy nem a szex a legfontosabb, de az. Mert ha nem baszod meg rendesen majd keres valakit aki megfogja. És tök mindegy mennyire passzoltok az élet minden más területén. Mennyire adsz meg neki mindent lelkileg ha szexuálisan nem tudod kielégíteni, nem érsz vele semmit. Nagyobb ösztönlények a nők, mint a férfiak.


Jöhet a lepontozás. (2-es és 6-os választ írtam még)

2022. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Már nem azért, de én még sosem jártam úgy, hogy egy csóró embert gazdagnak hittem.Viszont úgy már jártam, hogy ránézésre szerényebb anyagi helyzetűnek gondoltam valakit, aztán kiderült, hogy a bőre alatt is pénz van.Ezek a dolgok pár mondat után kiderülnek.
2022. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!