Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most felhívás keringőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most felhívás keringőre vagy csak egyszerűen szeret flörtölni?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányoktól kérdeznék. Tehát,egyetemista vagyok és az évfolyamon van egy nagyon helyes csaj,kisportolt testtel,a legjobb nő az évfolyamon. Van egy barátja is,szintén jóképű,olyan lányok kedvence típus. Jómagam 185 cm magas vagyok,normál testalkattal(atletikus,de nem izmos)az átlagnál valaminél jóképűbbnek mondanám magam,mert életem során szép,csinos lányokkal is volt dolgom és ők adták meg a zöld jelzést,ezek általában elég egyértelmű jelek voltak.

A lényeg a következő: ez a lány az évfolyamból az utóbbi időben elkezdett elég egyértelmű jeleket küldeni felém. Egyszer elsétáltam mellette és ő elég szemtelenül végigmért,közben ilyen „húha” szerű arcot vágott(nem vagyok egy olyan jó pali,ezért is furcsállottam) és az sem zavarta,hogy ott vannak a barátai. Másik alkalommal, amikor a barátnőivel sétált és épp kanyarodtak befelé egy épület mögé,akkor meglátta hogy én ott jövök mögöttük néhány haverommal,a szemembe nézett vagy 2 másodpercre és rám mosolygott,majd elfordult,de úgy hogy a haját közben oldalra dobta,mint egy női sampon reklámban.

Elég egyértelmű,hogy jeleket küld,de ha van barátja miért kelleti magát ennyire? Lehetséges,hogy csak egy kis pezsdítő flörtre vágyik vagy ez már a lépjél már végre valamit te barom kategória?



2022. jan. 15. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Egyetem..még az is lehet fogadásból csinálja.


Furcsa, velem is volt ilyen, szintén sportoló lánnyal, közben neki már eljegyzése is megvolt. Aztán ahogy nézegettem, hasonlítottam a pasijára, lehet azért érdeklődött.


De nálam az ilyen csajok óriási gázok. Most gondolj bele, akarnál egy ilyen barátnőt? Gondolod melletted ne mflörtölne másokkal? Szánalmasak az ilyenek.

2022. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy fogadás :D semmi különleges nincs bennem és a baráti társasága rám se hederít,csak egyedül ő. Amúgy nem akarok semmi komolyat tőle,de nagyon jó nő,szóval egy egyéjszakásban benne lennék...ja a pasijára egyáltalán nem hasonlítok,se arc,se fejforma,se testalkat,se magasság,ég és föld vagyunk...
2022. jan. 15. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát te tudod, én egyrészt nem akarok kitolni a gyanútlan másik féllel, másrészt, normális kapcsolatot akartam mindig is. Nézhet ki bármennyire jól is a csaj. Egyébként kegyetlenül vonzó nő volt.
2022. jan. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom,bocsi,de sztm ezek nem jelek,én ebbe nem látnék semmit.
2022. jan. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!