Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők mennyire látják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülők mennyire látják reálisan a gyerekük lehetőségeit a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Nyilván a szülők általában büszkék a gyerekeikre. Szeretik dicsérni őket, hogy ez a Karcsi olyan rendes és okos fiú, Sári meg egy igazi tündér és istenien főz. De mennyire látják, hogy a gyereküknek valójában(!) hol van a helye a "táplálékláncban"?

(Nyilván itt már felnőtt gyerekekre gondolok. )



2022. jan. 17. 10:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semennyire, egyrészt egy csomó mindenről fogalmuk sincs, másrészt nem tudják objektíven megítélni.
2022. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha jó szülők, semennyire. Két okból kifolyólag, egyrészt mert feltétel nélkül szeretik a gyereküket, ami a párkapcsolatokra eredendően nem lehet igaz, mert ott mindig feltételhez kötött a szeretet, különben szélsőségesen elnyomó lesz a kapcsolat, másrészt a párkapcsolatban, szerelemben máshogy működik az ember, így ezt az oldalát nem ismerik a szülők a gyereknek.
2022. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

nyilván vannak olyan szülők is akik hagyják belemenni a gyermeküket egy rossz kapcsolatba annak ellenére, hogy látják, hogy rossz lesz, de hagyják, hogy tanuljon belőle a saját bőrén…

Majd egy másik, hogy ezt ide ne hozd, azt nem akarom látni, elvárások, hogy fiam nekem unoka kell már, mert a Juliskának is már van 3 nekem meg egyse…na ilyen esetben tudjuk mi fog történni…

Szóval van itt két vagy több példa is….az aki annyira fogja a gyeplőt, hogy majd én irányitok, a másik, hogy hagyja had járja az útját a gyereke…

Tehát a kérdésedre a válasz, magyar közmondással, hogy a fától nem látják az erdőt…

2022. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

Én azóta tudom objektíven megítélni, mióta a fiatal-felnőtt lányom beavatott.

Csak pilláztam, bevallom.

(Tanultam ám szavakat is, mint liánozás, incel, szintezés.)

Nem lennék most fiatal, mit ne mondjak (bár nekem a 90-es években sem volt könnyű, mert az átlagnál azért feljebb voltam (külső, műveltség), ezért 30 éves koromig voltam a "válogatós pitcha".

De ami most megy, ehhez képest az kutya f...sza volt, úgy őszintén.

2022. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
2 Ha rossz szülő akkor sem.Mert van olyan szülő, aki direkt rosszat akar a gyerekének, lekicsinyli, direkt nem látja meg a gyerekének az értékeit.Esetleg irigy is rá.
2022. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

4-es voltam, szóval szerintem mindenki magasabbra helyezi a "táplálékláncban" a gyerekét, mert utlraviola gőze nincs, hogy mi megy most a húspiacon.

Amikor helyes kolléganőm mondja, hogy ő úgy bízik benne, hogy a fia majd egy szép, okos, tündéri "kislányt" visz haza bemutatni. És mondanám, hogy oké, de a fia alacsony, vékony, szemüveges, penge agyú programozó-matematikus. Az alacsony a gyenge láncszem, (mai "követelményrendszert" nézve), szóval nem volt még barátnője 27 évesen.

2022. jan. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
6 A kolléganőd ebben bízik.Ha jól keres a fia, esélye lesz rá.Azt ő sem mondta, hogy biztosan így lesz.Nyilván senki nem akarja, hogy egy rossz természetű hárpiával legyen a gyereke.
2022. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
5-ös, ha rossz szülő, akkor feltételesen szereti a gyereket és azt HISZI, hogy meg tudja ítélni :-) amúgy egyetértünk, 2-es voltam.
2022. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8 Vagy feltételesen sem.:(
2022. jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Fiatal felnőtt vagyok, de a 4-es válaszán csak pislogok. Még sosem hallottam a liánozásról és szintezésről... Lehet ezek nélkül még én sem látom reálisan a saját lehetőségeimet a társkeresésben?


(Ha valaki kifejti röviden hogy mit jelent ez a két szó, köszönöm)

2022. jan. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!