Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm haragszik mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm haragszik mert azt mondtam neki hogy szerintem neha behazudja hogy elment szex kozben, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A baratnom minden szeretkezes vegenel azt mondja hogy elment de en ennek jelet sokszor egyaltalan nem latom, neha pedig egyertelmuen megremeg luktet, es osszerandul mikor elmegy, es aztmondtam neki szerintem a kedvemert akkor is bekamuzza hogy elment mikor nem is. Aztan mikor felhuzta magat ezen ugy hagyott itt hogy mielott megvadolom hogy hazudik nezzek magamba mennyire vagyok szent, Mit gondoltok? Hulye voltam hogy ezt mondtam neki?

2022. jan. 18. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nekem is rosszul esne. Ne legyen már a szex vagy az orgazmus egy vizsga hogy átmentem e vagy nem.
2022. jan. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, igazad van, de nagyon nem szabadott volna így letámadni ezzel, mert érzékeny téma. S nem mellesleg hazugsággal vádolod.

Inkább ha már úgyis tudod, mik a jelei, gondoskodj róla, hogy elmenjen, de ne kérdezgesd meg erőltesd, ahogy az egyes mondja, ne helyezz rá nyomást, ne vizsgáztasd. Valószínűleg neki nehezebb elmennie. Ezzel sajnos nincs egyedül a nők között.

2022. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna mondanod, akkor sem, ha igaz az észrevételed. Most már mindegy.
2022. jan. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ezek után még ennyi orgazmusa sem lesz.
2022. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
egy gyökér voltál, nem pedig szimplán hülye.
2022. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha megjátszotta, nyilván azért tette hogy a kedvedre tegyen és ne legyél csalódott. Erre te meg ilyen gyökér voltál. Hát, most már jól bestresszelted, ezentúl még annyira se fogja élvezni a szexet, mint eddig. Ha már csináljátok, normálisan kéne kommunikálni róla. Neked is, neki is.
2022. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ez tenyleg nem vizsga. Egy honapban ha 2 alkalommal sikerul egy olyan igazan jo orgazmus… de azt ugyis megerzi. Elvezem, csak nem megyek el. Mikor dolgozik elintezem magamnak

24N

2022. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig mumus a kapcsolatokban. Tabu téma mondhatni. Aztán megkapod egyszer, hogy önző vagy, mert ő el sem megy stb. Sok filmben is visszaköszön, nemhiába.

Annyit tudok tanácsolni több előjáték részedről.

Engeszteld ki az a minimum.

Az a baj, hogy az igazság fáj, durván tálaltad és ezután megfelelési kényszer lesz az ágyban, ami feszültséget kelt, nem tudtok ellazulni kellőképp.

2022. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne nyugodtan átbeszélni a dolgot. Nem minden orgazmus ugyan oylan, vannak kevésbé intenzívek is. Ne vádold hazugsággal. De ettől függetlenül fontos a nyílt és őszinte kommunikáció, úgy lesz a legélvezhetőbb mindkettőtök számára. Sok nő viszonylag nehezen tud csak elélvezni, az is lehet, hogy korábban a fejéhez vágtág már, hogy ez az ő hibája miatt van, holott ez teljesen természetes. Legyél figyelmes, türelmes és próbálgassátok, hogy mi az ami neki jó. Ne eröltess semmit, viszont ha már feszültség van és ezt nem tudjátok rendezni, az hosszú távon csak tovább rontja a helyzetet.
2022. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Jaj istenem. Hagyd már szegényt, lehet már aludna, csinálna valami mást, a kedvedért eljátssza, és még számon is kéred?
2022. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!