Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire természetes dolog a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes dolog a szerető?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet,hogy tudom nem szép dolog te gyanakodtam,és megnéztem apám sms-eit,és elég intim sms-eket találtam.Elmondjam anyámnak h ne hülyitse vagy mit lehet ilyenkor tenni? Természetes ez,és lehet h anyámnak is van szeretője?
2008. dec. 15. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Mennyi idős vagy?


Szerintem jobb, ha nem mondod el anyádnak, mert nem tudod felmérni a következményeket.


Lehet, hogy nem szép dolog, és az se jó, ha homokba dugjuk a fejünket, de talán mégis jobb a békesség, ne te robbantsd ki a balhét.

Ha apád nem túl elővigyázatos, akkor előbb-utóbb úgyis kiderül minden.

2008. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Inkább apádnak mondd el: hogy valljon színt és lépjen ő. Figyelj arra is, hogy mit csinál utána - nehogy visszafelé süljön el a dolog.


A szerető amúgy teljesen természetes dolog. Mind a férfi, mind a nő szervezete erre van felkészítve (testben és lélekben is).


Csak nem erkölcsös.

2008. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ne turkálj más telefonjában, izom nagy bunkóság.
2008. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem a te dolgot megoldani a szüleid problémáját, és a házasságukat helyrehozni. Hagyd békénben, ne ártsd bele magad.
2008. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elmondaná az a sok ember, aki lepontozott, hogy miért pontozott le?

Miért is lenne gond, ha az apjához menne, hogy ő maga valljon színt?


Az előzőnek pedig: szerinted valaki nem próbálhatja meg megoldani a saját szülei problémáját??? Ha a gyerekük nem segít - akkor mégis KI segítsen?

Azon kívül, hogy a saját sorsát is érinti.

2008. dec. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a párkapcsolatban nem találnak teljes kielégülést vagy akár a férfi, akár a nö valami ujra vágyik, akkor van szeretö.Hogy mi az erkölcsös és mi nem..arra nehéz válaszolni- de tekintsünk már el az egyházi dörgedelmektöl.A legutóbbi(és még zajló) europai-kanadai-amerikai felmérés szerint (több mint 12.000 megkérdezettnél) a párok jó 1/3-ánál van "még valaki" vagy akár valakik,és alig minimálisan több a férfiaknál..

Laci

2008. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!