Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, ha a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha a férfi mindig kissé lemarad a párja mögött?

Figyelt kérdés
Főleg férfiak véleménye érdekelne. Tudom, hogy első blikkre hülye kérdés, de rákerestem már, angol nyelvű fórumokon is több helyen találtam erre különféle lehetséges magyarázatot, szóval létező jelenség. Kíváncsi lennék rá, hogy ha valaki itt trollkodónak is szokása ez, mi az oka. Kösziii

2022. jan. 19. 18:30
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy ez valamiféle kisebbségnél jellemző?
2022. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztosan van olyan is, hogy kulturális okokból közlekedik így egy páros, de bennem pl. (természetesen) egy konkrét páros kapcsán ébredt fel a kíváncsiság, akik nem kisebbségiek.
2022. jan. 19. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tolem is mindig lemarad.

En arra tippelek hogy

1. amig a ferfi nagy léptekkel "puhán"megy, addig en aprokat lépdelve a magasítottban nem vagyunk egy ritmusban, es tok hulyén néz ki egyaprokat gyorsan lepdelo nő egy lassan szinte sétálo pasi mellett.

2. Kellemetlen lehet neki ez az. Pl amikor vásárolok es en fizetek(akár bevás vagy ruhavásárlás). Es nem ő. Ilyenkor is elköröz másfele, szinte nem is állunk egyutt a penztárnál sem, mert hogy néz ki hogy en 10 eseket 20 asokat "dobálok" ki, mikozben ő meg ott áll es les, mint férfi mögöttem ráadásul tripla annyit keres mint én.

3. Ha szembejon valami ismerose, konnyebben leállítják, vagy nyitnak rá, ha nem párként vonul az utcán

4. Ha hívnák telon, nem hallom mit beszél

5.céltalan bolyongunk, vagy olyan helyre megyünk, ahova valojában ő nem is jönne, de "muszáj"

6. Mindenképoen vmi belső kényszeresség, kinlodás, mert amikor pl repked a szerelemtől vagy nevetunk minden "klappol", olyankor velem jon a kezem is fogni akarja

2022. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
*Es magyarok vagyunk abszolut
2022. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Flortol a hata mogott.
2022. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél, hogy kap az asszonytól egy nagy sallert.
2022. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem szándékos, hanem tudat alatti. Ha hagyod a nőt előre menni, akkor valószínűleg inkább a férfi az alárendeltebb a kapcsolatban, a nő meg "vezet". Ha megnézed jobban ezeket a férfiakat, akkor feltételezhetően egyikben sem egy önbizalomdús vezéregyéniséget fogsz látni, hanem kb. ennek az ellentétét.
2022. jan. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!