Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves lány 30-31 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány 30-31 éves férfival? Nagy ez a különbség? Azt mondják a férfi javára +10 év is belefér. Húgomról van szó, én maximum +3 +4 évet tudnék adni a férfi javára, nekem ez fura. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
2022. jan. 20. 10:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Kik mondják? A középkorú és/vagy idősebb férfiak, akik mind fiatal pipiről álmodoznak. Egy 23 éves lány két vállal be kapcsolatot ekkora korkülönbséggel: ha nem elég szép/vékony ahhoz, hogy korban hozzáillő partnert találjon magának, vagy ha anyagi biztonságot remél a másiktól. Kivétellel még nem találkoztam, hiába magyarázzák, hogy "azért vagyok idősebb férfival, mert a velem egykorúak idétlenek" stb. Nem. :D
2022. jan. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

"én maximum +3 +4 évet tudnék adni a férfi javára, nekem ez fura"


Akkor TE ennek figyelembe vételével válassz párt magadnak.


A húgodnak meg engedd meg, hogy a SAJÁT elképzelései szerint választhasson.

Nekem konkrétan a bicska kinyílna a zsebemben, ha nem a párom konkrét tulajdonságait kritizálná a családom, hogy milyen ember, hogy énhozzám hogyan viszonyul, hanem a köztünk levő (egyébként se vészesen nagy) korkülönbséget. Alighanem helyre tenném őket!

2022. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
22%
Sima belefér, neki is meg kell elnie, milyen amikor az idos ferfi pofara ejti.
2022. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Ez mindig az adott két embertől függ. Mindenkinek máshogy alakul az élete, más dolgokat akar, stb. Nem az életkorod határoz meg.
2022. jan. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
19%
3 Napi frusztrált férfigyűlölőnk meg is érkezett...
2022. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

"Kivétellel még nem találkoztam, hiába magyarázzák, hogy "azért vagyok idősebb férfival, mert a velem egykorúak idétlenek" stb. Nem. :D"

mert nővel se nagyon találkoztál még.

2022. jan. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet ilyesmit kijelenteni, hogy 3-4 év oké, de 7 év már nem. Ez egy teljesen vállalható korkülönbség.
2022. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

A legfőbb, hogy ő dolguk

Fogalmam sincs, húgod milyen, de egyébként ennél sokkal nagyobb korkülönbségek is tudnak működni. Egyik csajhaverom 25 évesen összeállt egy 40 éves, több gyerekes elvált faszival. Mindkettejüket ismerem, és egy tökéletesen passzoló párnak, partnereknek tartom őket. A csaj egy nagyon intelligens, egyúttal az életét fiatal kortól kezdve tudatosan és profin menedzselő, karriert előtérbe helyező típus. Korábban éveken át szenvedett azzal, hogy párkapcsolatilag valahogy zöld ágra vergődjön a vele egykorúakkal, de a legnagyobb részüket vagy ő érezte kevésnek, vagy betojtak tőle (annál az egy-két srácnál, akikkel hasonlítottak és passzoltak, náluk pedig a karrierizmus sajnos végtelen egoizmussal párosult). A faszi meg a jó értelemben öregedő fajta volt, a komoly szakmai előrehaladás és élettapasztalat nem kezdte ki az életvidám vagányságát. Azóta is együtt vannak, már jó ideje házastársakként.

2022. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
16%
Csak annyit mondok,hogy nekünk 90körül születetteknek nem kell kanál a joghurthoz, megesszük anélkül. 😛😝😜👅 Remélem érted. A célzást😉
2022. jan. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Miért lenne sok? Ennyi 50-60 êvvel ezelőtt is simán volt a párok között... Mondom ezt úgy,hogy az én párom csak 1 évvel fiatalabb :D 24F
2022. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!