Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ismerkedett már fájdalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ismerkedett már fájdalmasan buta nővel?

Figyelt kérdés

Interneten ismertem meg, szép meg minden, de olyan szinten buta, helyesírása 0, és 2 szónál többet nem tud egy mondatba írni,ha meg mégis, akkor tolmácsot kell hívni hogy megértse az ember mit akart szegénykém. Szerveztünk is találkozót nagy nehezen,mert nem tudja mi merre van,A ból B be tuti nem jutna el csak úgy,ráadásul még munkanélküli is (nem csodálom).

Attól félek ha találkozunk akkor is nagyon zokni lesz,járt már így valaki vagy azért lehet velük élőben beszélgetni?



2022. jan. 20. 18:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a rekordom szintén egy ilyen túliskolázott leány volt.

Megkérdezi a randin Kecskemét az merre van, és ott az emberek mit csinálnak?

Nem unalmas ott élni, hogy semmi nincs ott?

Azt mondja utána pestet is azért szereti mert van ott pláza és tudnak menni a barátnőivel plázázni, de amúgy nagyon unalmas a város.

Itt félbe is hagytam a randit.

2022. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért szívatod magad feleslegesen? :D
2022. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, minek erőlteted az ilyen fogyatékos picsákat? 😂
2022. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
36%

#3, mondjam?


Mert a legtöbbje észbontóan szopik 😅😉

2022. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az "én: Mit érdemes rólad tudni? -ő: Ne akarj megváltoztatni!" szintű beszélgetések a "favorit" eddig.
2022. jan. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Örülj neki hogy egyáltalán jut nő neked.


37/F incel

2022. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem kell velük foglalkozni.
2022. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

37/F incel:


Malajziában nem teszik ilyen magasra a lécet, vagy ott ez hogy működik?

2022. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha tőmondatokban válaszol akkor az nem éppen az érdeklődés jele, ha érdekelnéd, akkor azért talán picit jobban megerőltetné magát, még ha hülye is. Vagy miből gondolod, hogy ezek ellenére komolyan vesz téged?
2022. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#9 beszélünk már egy ideje, tehát tudom komolyan vesz. Az ilyeneknél a tőmondat az nem azért van mert nem érdekled,hanem mert egyszerűen nem áll rendelkezésére szókincs egyáltalán. Vannak ilyen sablonos válaszai, meg az a rengeteg szóismétlés, néha a falat tudnám kaparni.



Nyilván én sem londoni egyetemre jártam, meg nem nézem le azt ha valaki egyszerűbb ember,de mikor már olyan szinten buta, hogy nem tudja magát kifejezni az baj. Jobban szereti ha hívjuk egymást,bár akkor is szokott olyanokat mondani hogy csak nézek meg próbálom nem kinevetni.

Lehet valamelyest én is szopatom így magam, szerintem sem lesz rendes kapcsolatunk,pedig szeretnék valakivel, de hát sokszor csak ez jut. Mindenesetre a kinézete kárpótol ezt a részét kihasználom aztán keresek mást ez így működik.

2022. jan. 20. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!