Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egy férfi csak olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Egy férfi csak olyan nővel barátkozik, aki eleve tetszik neki" igaz ez?

Figyelt kérdés
Egy kérdésnél olvadtam több lényegében erre utaló választ, igaz ez így ?
2022. jan. 20. 19:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Speciál én minden nővel barátkozok, pont nem érdekel csinos-e, vagy sem.
2022. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
69%
Ahogy #1 mondja, nem hiàba ő a nàmber van.
2022. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ezt tapasztalom. Van olyan férfi jó barátom, aki azt sem tudja hogy nézek ki mivel nem lát. Mégis közel 15 éve barátok vagyunk.
2022. jan. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

kíváncsi vagyok, hogy ezt évente hányszor kérdezik még meg az emberek....


kb 2000 éve beszélnek erről kb időszámításunk kezdete óta.


De elárulom, hogy olyannal nem jön össze akivel ne szexelne

2022. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem személy szerint volt néhány tök jó baráti viszonyom lányokkal, volt olyan is aki nem volt az esetem,és olyan is aki igen,igazából csak úgy kialakultak. Amikor párkapcsolatba kerültem, a legtöbb elfordult tőlem,mint kiderült azért mert közeledtek volna felém jobban is,ami nekem nem tűnt fel mert nem olyan szemmel tekintettem rájuk. 1 maradt meg ,(ő amúgy pont be is jönne :D ) akivel nem változott a viszonyunk,jóban maradtunk. Azért sajnálom,hogy ilyen könnyen mennek barátságok a levesbe,de valóban nehéz ellenkező neművel barátságban lenni anélkül hogy valaki belevinne egyéb gondolatokat is.
2022. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Én mindenkivel baratkozok, ha ő is velem ismerkedik szivesen.

Szoval ez nem igaz

2022. jan. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Ez baromság. A pár férfi barátomnak / haveromnak, akik vannak, egyiknek sem vagyok az esete.
2022. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Egy szellemi szint alatt igaz. Általában ezek az emberek azok, akiknek sosem jön össze normális kapcsolat, mert nem tanultak meg normálisan bánni a másik nemmel, hiszen csak akkor szólnak hozzájuk, ha kell valami.


Az én ismeretségi körömben ez nem divat... Nem csak érdekből barátkozunk meg azért, hogy a lepattanóra várjunk.

2022. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Több férfi lakótársam volt, mindegyikkel haverok lettünk. Az egyikkel folyamatosan oltogattuk egymás külsejét, teljesen más nőket preferált én meg más férfiakat, de jó barátok maradtunk, pedig már gyerekei vannak.
2022. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Huszonévesen még ment ez a dolog, sok fiú haverom volt úgy, hogy nem volt köztünk semmi. 30 felett viszont változott minden, az a férfi, aki haverkodni akar, az dugni is.
2022. jan. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!