Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándéknak örülnétek karácsonykor?

Figyelt kérdés

Lassan fél éve vagyunk együtt a barátommal, és nagyon szeretem őt, de sajnos fogalmam sincsen, hogy mit vegyek neki karácsonyra, szeretnék olyan dolgot aminek tényleg örül, és nem felesleges. Képet róla és rólam már kapott, szóval azt nem szeretnék, de ezen kivül semmi elképzelés.

20 éves, és a foci a mindene!Ha tudtok segitsetek nekem

elsősorban pasik véleménye érdekelne hogy ők minek örülnének de ha lányoknak is vannak ötleteik akkor azokat is szivesen elolvasom.

válaszaitokat előre is köszönöm

Eszti


2008. dec. 15. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2008. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan lány vagyok, de szerintem ha már ennyire imádja a focit, (ha űzi, akkor esetleg egy labda, vagy zokni...) ha nézi és van kedvenc csapata, akkor egy mez a nevével, naptár, kulcstartó, sál...bármi :) A focimániás fiúknak könnyű ajándékot venni!

Remélem, hogy tudtam segíteni!

Üdv

2008. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
PÖCSTYŰ! XD
2008. dec. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem,hogy ez a kerdes mit keres itt ebben a kategoriaban...
2008. dec. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a p*cstyűs nagyonbeteg XD
2008. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát fiúk igazán köszönöm a hozzászólásokat :S

annak a lánynak aki a focis ötleteket adta annak tényleg köszönöm, lehet hogy meg is fogom fogadni egyiket-másikat.

jajj és igazából nem tudom hová máshová irhattam volna a kérdésemet.

Eszti

2008. dec. 16. 16:42
 7/7 anonim válasza:

szija

14 vok, de a ruha az mindig tuti ajándék :P

2008. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!