Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak nem szeretik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak nem szeretik, hogy a nők sminkelik magukat, akkor miért hiszik azt, hogy a nők azért sminkelik magukat, hogy a férfiaknak tetszedjenek?🤔

Figyelt kérdés

2022. jan. 21. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szeretik a sminket szerintem csak a túlzott sminket nem. A “natúr” smink is smink. A második kérdésre a válasz pedig az, hogy egyes férfiak szerint mi mindent miattuk csinálunk ❤️
2022. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem, ha a csajom sminkel. A csajom pedig szeret sminkelni, pont ezért vagy nem pont ezért. A lényeg, hogy szeretem, ha csinos. Ő is szereti, ha csinos.
2022. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%

Megy a verseny barátnők közt ki néz ki jobban és ez is hozzá tartozik.

A nők jobban megnézik egymást, mint a pasikat és nem azért, mert biszexuálisok.

Felmérik az erőviszonyokat, utálják ha másokhoz mérik őket, miközben sokszor ők csinálják ezt és ezért mondogatják kövér vagyok, ronda vagyok stb.

2022. jan. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy a nők miért sminkelnek?
2022. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: kulturális hatás, társadalmi nyomás "legyél szép!"
2022. jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
De ha egyszer nem is akarnak tetszeni, akkor miért van rajtuk nyomás?
2022. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%

A nők azért sminkelik magukat hogy más nőknek tetszenek.

A nők azt hiszik hogy olyan hűde hajde individualisták de férfit is úgy választanak hogy mások előtt is betudják vállalni.

Mennyi történet volt már hogy a nőnek pl. tetszett egy alacsonyabb férfi csak nem merte bevállalni a kapcsolatot mert hogy mit fognak gondolni a többiek.

(Nyugodtan pontozzatok le, amit írtam az az igazság - tisztelet a kivételeknek)

2022. jan. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban nézek ki sminkben és ezért jobban is érzem magam. Nyilván kívülről jön a hatás, ami miatt szebbnek gondolom magamat sminkben, de nem random férfiaktól, hanem ilyen kollektív nyomás a társadalomtól. Az nem szokott érdekelni, hogy egy férfinak mi a véleménye a sminkemről, úgyse változtatok miatta, nem őt szolgálom ki a külsőmmel.

Illetve buliba lehet kifejezetten extrémebb sminkeket készíteni, ez már inkább önkifejezés és egyfajta művészet, rengetegféle termék van és így rengeteg lehetőség is.

2022. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#6: mert a fiatalabbaknak a negatív visszajelzések akkor is rongálják az énképüket, ha nem akarják. Ugyanis ők sajnos még nem tapasztalták ki, hogyan lehet a külvilág hatását ilyen szempontból totálisan semlegesíteni. Mármint ez a többségükre igaz. De lehet, hogy el fog jönni az a kor, amikor már ők is sokkal védettebbek lesznek belülről ebből a szempontból. Szerintem most kb. félúton vagyunk efelé.
2022. jan. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
8: szóval ronda vagy?
2022. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!