Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne ismerkednem?

Figyelt kérdés

18L vagyok, már több kapcsolatom is volt, de sajnos még nem találtam egy olyan értelmes fiút se akivel komolyabbra fordultak volna a dolgok.

Kicsit magamról: nem cigizem, inni csak buliban és mértékkel (nem túl gyakran járok, havonta 1szer-kétszer), kicsit magamnak való típus vagyok és könnyen alkalmazkodok.

Nem társkeresés céljából írom a kérdést (nem szívesen ismerkedek neten), csak arra lennék kíváncsi, hogy a korombeli fiúk, hol vannak :D??


2010. szept. 9. 18:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ELmész majd egyetemre, és szabadabb leszel, több emberrel fogsz találkozni. Táborok, rendezvények, fesztiválok, utazások, kirándulások. Tapasztalatom szerint ezek a legjobb ismerkedési helyszínek. Meg vonaton utazás közben. Járj el sok helyre, mert egyrészt tartalmasan töltöd el a fiatal korod, másrészt sok barátot és pasit is szerezhetsz. Hajrá
2010. szept. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még írhattok!
2010. szept. 9. 18:12
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én korodbeli értelmes normális srácnak tartom magam. szeretek bulizni, de nem cigizek és az alkohollal is mértékkel bánok. =D ma pl megyek zpbe majd utána lehet mori2be. ;) (már ha bpi vagy)
2010. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nézd. Most mondhatnám azt, hogy szórakozóhelyeken találsz rengeteg korodbeli pasit, de nem mondom, mert pontosan tudom, milyen alakok fordulnak meg ott.

Kérdés, hogy mit értesz normális pasi alatt. Vannak a bunkók, akiknek a gátlástalanságuk és rámenősségük miatt minden összejön, és vannak a szerényebb fiúk, akik udvariasan próbálnak meg ismerkedni, mégis mindenki elhajtja őket a francba, ebből adódóan az önbizalmuk a béka segge alatt van. Középút nemigen van a két típus között.

De úgyis megtapasztalod, hogy neked ki szimpatikus, meg nagyjából ránézésre el tudod dönteni, hogy na, ez nem fog már a második nap megcsalni. Szerintem, ha főiskolás vagy, akkor ott akad pár. Vagy ha nem, akkor a fősulisok bulijaira is eljárhatsz. Vagy ott van az internet, de azt én sem szeretem. Csak azt tudom tanácsolni, hogy járj nyitott szemmel. Ilyen, hogy konkrét ismerkedésre szolgáló hely, nem létezik. Ellenben a boltban, utcán, buszon bármilyen szituációból adódóan megszólíthatsz embereket. Hidd el, nem olyan nehéz az. Még magam is meglepődtem, hogy idegenekkel milyen jól el lehet beszélgetni, és megismerni őket.

19/F

2010. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Prímás Lancelot ***** válasza:
51%
ja fesztiválok, bulik. hajrá! majd valami bika lefektet és dob egy éjszaka alatt ha ott ismerkedsz. aztán majd sírsz ezen és meg se fordul a fejedben, hogy újra ismerkedj két évig. aztán kezded majd elölről.
2010. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ez nem olyan mint a sorozatokban, ahol van valami bár vagy kávézó ahol szingli csajok és pasik járkálnak egyedül szinte ordítva azt hogy kapcsolatra vágyom. Így marad az egyetem később nem tudom mit lehet csinálni. Most eléggé elvan baszva ez a randizósdi. És csak a remény marad hogy 10ből 1 rendes lesz, legyen az csaj vagy pasi.

20f

2010. szept. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Prímás Lancelot ***** válasza:
34%

amúgy meg biztos nagyok az igényeid.

ha 100kg-os donnatonna vagy akkor ne várd hogy ostromolni fognak az adoniszok és ha elhajtod 100kg-os kan társaid akkor ne csodálkozz, hogy egyedül vagy.

ugyanez megy arra is ha átlagos vagy. az kevésbé hangzik szemétkedőnek, ezért nem írom ki.

2010. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ritka az értelmes pasi, mint a fehér holló. Olyan mint én :) Ezek a srácok sportolnak, utaznak, konditerembe mennek, komoly cégeknél dolgoznak. És kocsiban ülnek sajnos :) Nem igazán mennek diszkóba, mert ki nem állhatják a lotyókat. Kávézókban még összefuthatsz velük vagy komoly koncerten (nem Tankcsapda együttes), de fel kell egy picit magadra hívni a figyelmet, szemezés, mosoly. Mert valljuk be a mostani lányok ezt elfelejtették.
2010. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Prímás Lancelot ***** válasza:
61%

"Ritka az értelmes pasi, mint a fehér holló. Olyan mint én :) Ezek a srácok sportolnak, utaznak, konditerembe mennek, komoly cégeknél dolgoznak. És kocsiban ülnek sajnos :) Nem igazán mennek diszkóba, mert ki nem állhatják a lotyókat. Kávézókban még összefuthatsz velük vagy komoly koncerten (nem Tankcsapda együttes), de fel kell egy picit magadra hívni a figyelmet, szemezés, mosoly. Mert valljuk be a mostani lányok ezt elfelejtették."

és munka után gyakorikérdéseket olvasgatnak. minta férfiak. értelmes pasik.

2010. szept. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Írásaidból ítélve, benned is azok az érzések/kérdések kavarognak a témával kapcsolatban, mint nekem. Lenne kedved visszamenni velem az időben 10-20 évet? :) Akkor még talán normálisabbak voltak az emberek.

2010. szept. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!