Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a középiskolának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy a középiskolának fontos szerepe van a mai lányok "elkurvulásában"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 18:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem a középiskola tehet róla, hanem a lányok rámenőssége.
2010. szept. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Kamuuu ***** válasza:
67%
Ez az általánossal is igy van:D:D
2010. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Az osztálytársak tehetnek róla, maga az iskola nem, az csak az a hely ahol összegyűlik az összes.


Középsuliban beindulnak a hormonok, mindenki tetszeni akar a fiúknak, valaki rámenősebb lesz, csak azért, hogy nagyobb eséllyel induljon.


Aztán a divat... látják, hogy a nagylányok már kivillantják a dekoltázsukat és nekik van pasijuk, ezért ők is kirakják amijük van, hátha jobban tetszenek majd a fiúknak.


(SZerintem)

2010. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Prímás Lancelot ***** válasza:
33%
szerintem meg az óvodával kezdődik az egész, a papás-mamás meg doktorosdi, mi?
2010. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
48%
másodiknál a pont:D:D
2010. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem az iskola a hiba,oda elvileg tanulni kéne járni.
2010. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Kamuuu ***** válasza:
34%
Tanulni járnak azaz tanulnak hogy hogy kell szopni baszni egyszerre 3 sráccal ^^^^
2010. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
kb
2010. szept. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem kéne napjában több órán keresztül a tv-ből azt szívniuk magukba, hogy "k*rva vagyok, ez a menő". Nem az iskola tehet róla, de akkor is ott veszi fel mindenki. Elég egy ilyen lány ahhoz, hogy a többiek is felvegyék ezt a stílust.

Egyébként nem minden lány ilyen!!!

2010. szept. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Elég sokszor szerintem a szülőnél kezdődik (nem szülő "kurvulása", hanem nevelés hiánya, rossz nevelés), a maradék meg követi a többséget.
2010. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!