Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek egy "idegen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy "idegen" fiú felé?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már 80x láttátok ezt a kérdést.. szóval. Egy ideje tetszik egy srác és szerintem én is tetszek neki. sokszor vettem már észre, hogy figyel. Reggelente egy busszal járunk és a sulim környékén is láttam már. Amikor megyünk a sulihoz mindig megáll ő is a haverjaival egy boltnál meg én is a barátnőmmel. akkor is szoktunk "szemezni". Utána ők is más úton mennek meg mi is. Tudnátok tippeket adni, hogy hogyan közeledjek hozzá? előre is köszii^^ (:

15/L


2010. szept. 9. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vegyél fel egy terepszínű együttest,álcagúnyát,fesd ki az arcod,hogy ne csillogjon a bőröd.Ha ez megvan akkor feküdj bele egy árokba,majd ha meglátod a srácot akkor vesd rá magad és vidd a földre.De várd meg amíg hátat fordít neked!:)

viccen kívül,a legjobb ha nyíltan odamész és kész.nem kell túlbonyolítani.

2010. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű kis ismerkedésre van szükség. Ha nyílt terepen mennél oda hozzá, azt felejtsd el, nem hatásos. A lényeg, hogy induljon be a beszélgetés.


Pl. előtte sétálsz és elejtesz valami nem fontos dolgot. Lényeg, hogy a tied, ő felveszi, blablabla, aztán már tök másról beszéltek. Ilyeneken gondolkozz.

2010. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:DDD elhiszem, hogy nem kell túlbonyolítani. De mi lenne ha félős lány lennék? Akkor nem mernék odamenni nyíltan aztán kész.. :D (:
2010. szept. 9. 19:50
 4/12 A kérdező kommentje:
bocsii az előző komi az elsőnek szólt. xd
2010. szept. 9. 19:51
 5/12 anonim ***** válasza:
hmmm.akkor nézz szembe a félelmeiddel.minden kezdet nehéz! :)
2010. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem teszel neki eléggé ha ő nem mer lépni. Valószínűleg te már többre tartod ezt a szemezgetést mint ő. Ha annyira tetszenél neki odamenne és leszólítana ő. Nehogy már ezt is mi tegyük. Bár manapság...
2010. szept. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

19:48 köszi (:

19:51 jogos.. :D majd meglátom. :DD

2010. szept. 9. 19:56
 8/12 A kérdező kommentje:
19:54 - az is lehet. :/ (:
2010. szept. 9. 20:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy bocsi mennyi az idő, vagy valami ilyesmit. Mert nem akarsz elkésni a suliból. Vagy valamit:)
2010. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi (:
2010. szept. 9. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!