Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer úgy jön le hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer úgy jön le hogy bejövök neki, máskor meg bunkó, . Vagy azt hallom vissza, hogy más tetszik neki. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Nem egy csajozós srácról van szó.Elég visszahúzódó ilyen téren..Egyik pillanatban biztos vagyok benne hogy bejövök neki,másnap meg azt hallom vissza hogy ez meg az tetszik neki,ő meg furán viselkedik,van hogy kifejezetten bunkó velem..Most akkor ilyenkor mi van??
2010. szept. 9. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős vagy... ha úgy 12 akkor szerintem bejössz neki! amúgy volt egy fiú aki ugyanezt csinálta velem 13 éves koromban, és én a barátja lettem, beszélgettünk sokat. (arról is h ki tetszik neki) Éreztem hogy tetszik neki, hogy érdekel, hogy kit szeret, ha érted,mire gondolok... aztán rájöttem hogy csak féltékenynek akar látni, és már 15 éves vagyok... és járunk.
2010. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
menjél fel netre és kérdezd meg a népet, mit gondol erről. ők biztosan jobban ismerik, mint te őt, sőt azt is tudják, hogy kik tetszenek neki.
2010. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

első vagyok:

20:08 ne legyél már bunkó b*zdmeg! Ha van valami problémája mért ne kérhetne segítséget?! oké ha eddig nem vetted volna észre ez az oldal arra való... -.-"


Kedves kérdező remélem értelmes válaszokat is fogsz kapni!

2010. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a legjobb barátságból kiépíteni a kapcsolatot.
2010. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan! ^^
2010. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nekem is hasonló problémám van,és nemtudom hogy mit csináljak most!:S
2010. szept. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a válaszok olvasása közben megnyugodtam hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben..sajnos velem is az van h tetszik egy fiú,akit régóta ismerek,sokat beszélgettünk már,de nemrég nagyot csalódtam benne,mert nekem mesélte el hogy ki tetszik neki..és a lánynak sem közömbös,mert őt is ismerem,és ezt tudom,mert látom rajta.nem is tudom mit akarok..talán nem akarok komolyabb kapcsolatot a fiúval,de ha látnám őket eggyütt...megszakadna a szivem..:(
2011. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
azt pedig kihagytam,hogy én úgy vettem észre egyszeregyszer,h én is tetszem neki.nem hiába besz már annyit és ezért is estem ilyen komolyan bele.:( a legrosszabb az,hogy attól félek,hogy amiket eddig mondott,csak szórakozásból mondta,nem gondolta komolyan..
2011. ápr. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!