Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben javítja egy huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben javítja egy huszonéves férfi esélyeit ismerkedéskor, ha saját lakásban él? Szélsőséges válaszokat nem kérek, hogy semennyit, vagy hogy csak ez számít.

Figyelt kérdés

Egy jó értelemben átlagos férfinál, aki nem is egy lúzer, aki a saját lakástól várta a megváltást az ismerkedésben és az életben, de nem is egy nőcsábász.


Arra gondolok, hogy már alapból tetszik egy férfi neked és valamikor az ismerkedéskor megtudod saját lakásban él VS megtudod albérleti szobában lakik lakótárssal. 28 éves vagyok és kb. a 21-28 éves nők válasza érdekel.


2022. jan. 28. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem igazán befolyásolna, ha valóban tetszenél és komoly kapcsolatot szeretnék tőled. Úgy gondolom, nálam nem mérvadó egyáltalán, hogy hol-kivél él a kiszemeltem. 24N
2022. jan. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem sem befolyásolna, van hol laknom pasi nèlkül is.
2022. jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint ERŐSEN javítja. Ill. egy életkoron túl már gyakorlatilag elvárás, és a saját lakás hiánya lesz erős hátrány, sokaknál kizáró ok.
2022. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván hátrány nem lesz, csak abban az esetben, ha mondjuk a kiszemeltednek is van saját lakása/háza, és mindenki ragaszkodik a saját helyéhez.

Hogy javít-e bármit? Fene sem tudja. Nekem ez nem jelent semmit, mert nem árul el rólad valójában semmit az ismerkedési szakaszban. Tehát jó eséllyel nem tudom meg, hogy te kemény munkával összespóroltad, örökölted, a szüleid vették neked, részben/egészben hitelre van, kicsaltad egy védtelen, rokontalan öregasszonyból, aki miattad utcára került, stb. Pl. ha tudom, hogy te dolgoztad össze, és rásegítettél hitellel, az nagyot dobna a szememben, mert tudnám, hogy tisztességesen dolgozol, tudsz spórolni, valószínűleg nem két kézzel szórod a pénzt. A szülős dolog semleges: nem a te érdemed, rólad nem árul el semmit. Míg nyilván az utolsó opció nagyon negatív.

2022. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

annyi az előnye, hogy van hova elvonulni kettesben

viszont ettől várni a megváltást butaság

2022. jan. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én viszonylag magasan kvalifikált körökben mozgok, lányok is ennek megfelelőek. Lakás/pénz nem számít. Kinézet igen. Egy borsodi cigánynak mondjuk lehet számít.
2022. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Hasonló helyzetbe voltam, hogy azt hittem azért fogok valakinek számítani, hogyha van normális munkám, sajátház, saját kocsi. De ezeket csak azért beszéledbe magadnak mert félsz lépni és félsz attól, hogy a csaj nemet mond. Nem túl jó, hogyha a pénzeddel próbálod mutatni, hogy te mennyit is érsz (Normális csajoknál ez nem lesz pozitívum). Fejleszd a személyiségedet, hogy szebben beszélj (ne motyogj) tudj minden témához valamit hozzászólni.
2022. jan. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Jó, ha van, de nem mérvadó ilyen szempontból. Ha már amúgy is tetszik valaki, akkor mindegy, hogy van-e saját lakása vagy albérletben lakik, akkor is adnék neki esélyt.
2022. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszik egy férfi akkor az nem gondolom, hogy többet adna az iránta való lelkesedésemhez, ha saját lakása van, ha be kellene sorolnom valahová ezt a tényet, az utolsó szempontok között lenne a helye.

Hátránynak nem hátrány, inkább semleges tényező, de figyelembe véve, hogy én vagy a koli szobámba élek még két szobatárssal, ha nem ott, akkor pedig a szüleimmel, ahol az egész család nyüzsög, akkor még előnyös is lehet, mert ha a másik fél is hasonló feltélekkel rendelkezik, jelentősen csökken a lehetősége annak, hogy néha el tudjunk vonulni ténylegesen kettesben a világ elől.

23N

2022. jan. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!