Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet érteni "hagyományos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet érteni "hagyományos női-férfi szerepek" alatt?

Figyelt kérdés
Az egyik társkereső oldalon, ilyent olvastam az egyik adatlapon. Ezalatt mit ért az illető?

2022. febr. 1. 09:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
2022. febr. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
A férfi nem hajtja le az ülőkét, a nő pedig nem figyel és beleül a budiba. Ezután a nő felhozza, hogy miért nem lehet lehajtani azt a k* ülőkét, a férfi pedig, hogy miért nem tud nem brikett csirkét sütni. Ezután meglátják a gyereket, aki összerajzolja a falat és jól elverik.
2022. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
A férfi eltartja a nőt, a nő háztartásbeli és főállású anyuka akinek az egész élete a férje és a gyerekei körül forog. Nem tudom kinek vonzó manapság a teljes kiszolgáltatottság, de ha a két fél igényei megegyeznek akkor nincs ezzel semmi baj.
2022. febr. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem lehet ezt modernebbül is kezelni. Nálunk annyiból áll, hogy személyiségre én vagyok a lágy, türelmes, befogadó, nagyon nőcis. Ő pont az ellentéte, erős, határozott, biztonságban érzem magam mellette.


Ő keresi a jóval többet, én a kevesebbet és nem vágyom karrierre - nekünk így teljesen megfelel. Otthon nagyjából megosztjuk a házimunkát, tehát ő is bepakol a mosó és mosogatógépbe, ha kell akkor porszívózik is, de pl varrni, vasalni és főzni én szoktam, mert azt nem tud. Én meg nem értek a műszaki dolgokhoz és a szereléshez, tehát ezeket teljes mértékben ő intézi. Igyekszik anyagilag mindent biztosítani, amihez otthon nyugodt, rendezett és boldog légkörre van szüksége ahol feltöltődik - ezt adom én. A gyerekekkel egyformán foglalkozunk, bár én vagyok velük többet, tehát a tanulás, szülői értekezletek rám maradnak, a szabadidőmből kifolyólag. Ő a szigorúbb velük ("apásabb"), én meg az engedékenyebb. Boldogok vagyunk, jól megvagyunk így. De ezek csak mi vagyunk, más máshogy csinálja.

2022. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
30%

Érdekessége az egésznek, hogy lehetőleg senki se pofázzon bele a mások életébe, mert még mindig nem vagyunk egyformák.

Az önjelölt felhomályosító turbófeministák érzik a folyamatos késztetést arra, hogy minden nőből valami wonderwomant varázsoljanak, lehetőleg erős leszbikus beütéssel...

Az meg, hogy ki hogyan akarja megélni a saját nőiességét, pont leszarják.

2022. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Azt jelenti, hogy a nő ellátja a háztartsát, neveli a gyerekeket, míg a férj keresi a pénzt.

Eredetileg. Manapság azt, hogy szolgálja ki a családot, de mellette dolgozzon is.

2022. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

Osztom a 6os vélemébyét! Nő vagy, lásd el a házimunka 100%at, de azért dolgozzál is munkahelyen!


🖕🖕🖕

2022. febr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
#7 Senki nem kötelez arra, hogy elfogadd ezt a szerepet. Egy ideje nincs kényszerházasság. Aki hozzámegy egy heréhez, az viselje a sorsát és ne mártírkodjon. A feleségem furcsamód ki tudta jelenteni, hogy csak akkor vállalja a komoly kapcsolatot, ha egyenrangú félként kezeljük egymást és megosztjuk a tennivalókat.
2022. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%

7

Egyrészt, soha nem mennék hozza egy.ilyen kretenhez, masreszt, attol még a veleményem megvan, mivel rengeteg ferfi igy kepzeli el a hagyomanyos szerepeket! Erre irtam, hogy: 🖕🖕🖕

2022. febr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

A nő 8 órában dolgozik, főz, mos, takarít, szop, napi három órát alszik és mindig kedves és gyönyörű. Szül 12 gyereket, akik mindig el vannak látva, mindig mosolyognak és boldogok, közben nem hízik egy kilót sem, és szülés után 24 órával már lehet szexelni.

Tisztelet a kivételnek, aki nem ezt érti hagyományos szerepek alatt.

2022. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!