Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az osztálytársammal mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztálytársammal mostanság tök jól kijövök, és egyre furább dolgokat érzek iránta. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Most vagyunk 9.esek. Eddig egybüdös kukkot nem szóltunk egymáshoz. Ő hátul ül, én elöl. Csak szia-csá meg mittom én. Most meg vannak témáink, és 1-2 ember szerint izzik körülöttünk a levegő. Sztem nem annyira, de nagyon helyes csávó, és mikor meglátom reggel akkor elkezd verni a szivem meg furán vagyok. Mi lehet ez? :O
2008. dec. 15. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ismerkedjetek meg, de ne engedd először nagyon közel magadhoz! Lehet hogy csak egy fellángolás!És azok nagyon huncutok tudnak lenni!Viszont ha közös a vonzalom akkor ne hagyd vaszni hagyni a lehetőséget!Furi egy helyzet!(ezen mindenki keresztül megy) Remélem jó döntést hozol!És vigyázz nehogy csak a szexuális élete egyik eszköze legyél!
2008. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is volt már ez...A gyors szívdobogás ebben az esetben azt jelenti,hogy tetszik neked,és,ha közben még remegsz is meg minden,akkor ez biztos.Viszont ne nagyon gyorsan old meg ezt: "Szia,tetszel!Járunk?":D,hanem,csak 'lassan',vagyis ne hamarkodd el a dolgokat,és ismerd meg jobban..

Remélem segítettem.

2008. dec. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: nyugi nem leszek a szexuális életének az egyik kis semmitmondó állomása, nem olyan a gyerek, ezt már 1. perctől kezdve tudni lehet róla


2. válaszolónak: én se akarom elsietni, például msn-en se írok rá mindig, meg nem akarok minden áron vele lenni, hogy csak az enyém lehet, és csak velem foglalkozzon



thanky a válaszokat

2008. dec. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!