Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek magatokat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éreznétek magatokat, ha ezt mondaná nektek a párotok, akit nagyon szerettek?

Figyelt kérdés

Hogy ő csak azért jött össze veled és érzett irántad bármit is, mert te voltál a legelső ember, akinek ő tetszett meg szóba állt vele, de önmagadért soha nem vett volna észre és a válasza amúgy "nem"?


Nagyon kíváncsi vagyok, mások hogy reagálnának erre



2022. febr. 9. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Az valójában úgy szól, hogy még egy ilyen embert aki így tetszik, nem talált volna soha.


Csak tetszelegni voltál jó neki.


Van egy hölgy ismerősöm. 6 évig volt együtt a barátjával, 6 év után eljegyezte őt, majd kiderült, hogy a faszi csak azért van vele mert a csaj nagyon jól néz ki, amúgy tényleg :)

És azért jegyezte őt el, mert úgy gondolta a faszi, hogy azzal már az övé, és soha nem veheti el senki és soha nem fogja őt lehagyni a nő.

Gyakorlatilag arra volt jó, hogy a haverok előtt, meg az interneten mindenhol villogjon a nőjével.


Amúgy egész biztos, hogy még egy ilyen jó nő sosem jött volna össze vele.

2022. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha csak önbizalom nővelés miatt kellek akkor viszlát.

Mert csak arra kellesz ébredj fel.

2022. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván sokkolna, kiszeretnék belőle, és otthagynám.
2022. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%

" a válasza amúgy "nem"?"


Mire válaszolt nemmel?


Amugy nem erdekelne csak az tenne be, hogy az mondta, "legelső"


Azaz akkor ő még számít másodikra harmadikra, es ugy van velem, hogy en vmi átjáróhaz vagyok neki, mig nem jön más ill a következő.


Exem is mondott nekem ilyet, csak nalunk az volt, hogy bele volt betegedve az exébe, es évekig minden nőt csak szexre vett, es nem tudott szerelmes lenni, mikor en jöttem az életébe es belém viszont szerelmes lett, ezt ugy adta nekem elő később, hogy én vagyok az ELSŐ nő, akit az exe után szeretni tud. Es azt sem tudta eddig, hogy tud még szerelmes lenni.


Hát köszi...nem vártam meg a 2.at, az utódom, amugyis sz.r kapcsolat lett, lett másik barátom es kész.

2022. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szakítanek. Ez nagyon megalázó
2022. febr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es: arra, hogy én, önmagamért (külső + belső, tehát az egész) amúgy nem jövök be neki, és (ha lenne több választása) nem is lenne velem kapcsolatban, csak azért jött össze velem, mert én voltam az egyetlen, aki "odafigyelt rá meg bla bla bla...".
2022. febr. 9. 17:47
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
de önmagadért soha nem vett volna észre - azonnal szakítanék.
2022. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6# olyan szinten ritka őszinte a srác, aki ezt így a saját párjának elmondja, hogy valójában csak azert van vele, mert nincs más/jobb; hogy szerintem nincs még egy ilyen őszinte szókimondó ember világon se.


Elkeserito hogy igy van csak veled DE nem neked, hanem ő maga a szánalom.


Nem azzal van akit szeret aki neki tetszik hanem a nincs ló jo a szamarral is



Mikozben TE meg azzal vagy, akit szeretsz, aki neked tetszik.

Már helybol magasabb szinten vagy nála! Te nem vagy megalkuvo, te nem vagy szamarakkal, téged vezet a szived. Őt meg csak sodorja csapja az élet, ahova esik oda puffan.

2022. febr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ezért most lepontoztok, de leírok. Az én kapcsolatom úgy kezdődött, ha én nem lépek, ő sem lépett volna, mondjuk ez szituációnkból adódóan érthető volt. De szerintem nem a világvége. Nő létemre kezdeményeztem, soha nem csináltam még ilyet, de itt éreztem lépnem kell, bármi lesz. Amikor mondtam a páromnak, hogy az első találkozásunkkor a szemei olyan szépen mosolyogtak rám, még ha ő komolynak is látszott, hogy rögtön zavarba jöttem, annyira boldog lett, mert neki még soha nem mondott senki ilyen szépet. Nincs ebben semmi rossz, én örülök hogy boldoggá tettem, ez volt az igazság. Ő is boldoggá tesz engem. Valakinek kezdeményezni kell, és nagyon ritka, hogy találkoztok és bammm ámor villáma mindkettőtökbe egyformán belecsap. Azóta is azt mondja, engem Isten küldött neki, mert azzal hogy találkoztunk, és nyitottam felé egy nehéz időszakot segítettem neki lezárni, és kihozom belőle a legjobbat 😄 azóta szeret, becsül.

De mivel azt írod, hogy érzett irántad, ezekszerint csak szeretet/szeretett ő is. Nem szabad ilyen dolgokat a szívedre venni.

2022. febr. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt hozzátenném, hogy velem ilyet soha nem éreztetett, hogy én akartam őt, és ő engem nem. Szerintem ne vedd a szívedre, ha zavar szakíts. De azért ne érezd magad rosszul, hogy valakit szeretsz/tetszik önzetlenül.
2022. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!