Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak-e olyan tizenéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak-e olyan tizenéves hímnemű egyedek, akik józanok, intelligensek, nem az a jelenlegi életcéljuk, hogy idejük nagy részében az alkohol tűréshatárukat próbálgassák feszegetni, és a nőnemű társaikban is ugyanezen erényeket igyekeznek meglelni?

Figyelt kérdés
15/L
2010. szept. 10. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, de már 20éves:)

Még nem találtam hasonlóan normális csajt.

2010. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%

Én jelentkezem :)


Sosem cigiztem, és nem iszom. És nem mellesleg, megfelelek a többi feltételnek ;)


15/f

2010. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy intelligens, nyugodtan szórakozhat. Én is 16/L vagyok, nem járok sehova és nagyon bánom, mert visszahúzódó vagyok. Az életem kb. semmit sem ér, hisz most van itt az ideje, hogy kiszórakozza az ember magát, és még sincs semmi. Inkább szórakozzon, mint azon gondolkodjon, hogy mi lesz vele a jövőben, meg h h fog pénzt szerezni, meg komolykodjon. Ez ráér.
2010. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szépen kitudod fejezni magad. Tetszik. Néha én is feszegetem azokat a bizonyos határokat, de nagyon ritkán, évi max 2-3alkalom, különben csak mértékkel :D

19/F

2010. szept. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
+ Elhiheted, hogy elég komoly embert fogsz majd találni, ha beállsz dolgozni, ott majd lesznek annyira intelligens férfiak h húúha, lehet h akkor már inkább egy gyerekesebbre fogsz vágyni.
2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%

Én legjobb tudomásom szerint az összes fönt említett dolgokban megfelelek :)


17/F

2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ritka, vagy csak csöndesek az ilyen pasik :)


Amúgy az a fura, hogy megismertem egy fiút. 19 éves, komoly, intelligens, jól tanul, egy jó egyetemre vették fel. És mégis mindig azzal jön, hogy "majd jól be fogok rúgni" vagy "na ezt majd megünnepeljük és lerészegedünk" stb. Nem tudom ezt mikor növi ki, mikor komolyodik meg ebből a szempontból. Mondjuk van még ideje bőven :)

2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
*Az intelligensről pedig nem tudok nyilatkozni.
2010. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szerintem énis..:)

se a pia, se a cigi nem hiányzik, sose rúgtam be, nem is fogok, és nem is cigiztem, de azt se tervezem:D

És.. nem is érzem magam jól ilyenek társaságában.

16/F

ha kell az msn címem, felvehetsz:) : jencsik.viktor@freemail.hu

2010. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

+ 30 évesen, biztos nagyon jó lesz visszagondolni a tinédzser éveidre: jaj, annyi jó emlékem van, mennyire jókat komolykodtunk... Hanem arra, hogy mennyi hülyeséget csináltál a barátaiddal, milyen jókat szórakoztatok.

Sajnos nekem a fentebbi lesz a sorsom.

2010. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!