Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm fiú barátot szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm fiú barátot szeretne magának, ez normális?

Figyelt kérdés
Barátnőm azzal állítót elém, hogy van egy férfi az XY aki írogat neki és még mielőtt velem összejött volna ennek már 2 éve találkozott és sokat is beszélgetett vele. Mióta együtt vagyunk nem találkoztak. Megkérdezte tőlem, hogy én mit szólnék hozzá, ha megírná a XYnak, hogy mindig is jókat beszélgettek ezért barátok lehetnének, de semmi több. Az teljesen biztos még barátnőm szerint is, hogy XY ennél többet akar, mert az üzeneteiből ez kiderül. Bízzak a barátnőmben vagy ti hogy reagálnátok rá, hogy a barátnőtök egy olyan emberrel szeretne barátkozni, aki nyilvánvalóan meg akarja dugni? Nem hiszem, hogy lenne olyan férfi aki nem azt mondaná, hogy oké nekem elég ha barátok vagyunk és az első alkalommal mégse menne rá a nőre. Kurvára zavarna, ha egy ilyen emberrel találkozna. Nekem van legjobb lány barátom óvodás korom óta, aztán egy általános, majd egy gimnázium soha semmi nem volt köztünk, de szerintem ez csak akkor lehetséges, ha amikor megismeritek egymást még nem érdekelnek a lányok vagy fiúk és így igazából mint a testvéremre tekintek.

2022. febr. 13. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%
Nem esik le, hogy másik péniszt akar?
2022. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt csak te tudod, megbízhatsz-e a barátnődben. Ilyen jellegű tanácsot nem tudok adni. Te ismered.

Ha zavar, mondd el neki, hogy téged ez zavar.

2022. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ti hogy reagálnátok rá mondanátok neki, hogy oké legyetek barátok vagy sem?
2022. febr. 13. 20:29
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

Meg kell Vele beszélned hogy Téged zavar!

De Ő miért akar olyannal barátkozni akiről tudja alapból hogy, a másik többet akarna!

Kérdezd meg a barátnődet, hogy Neki se lenne ellenére ha Te ugyanígy barákoznál ellenkező neművel, ahoz hogy állna!?

2022. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ez itt kuka :D
2022. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3# Fura, hogy engedélyt kér. Féltekeny típus vagy és ezt tudja rólad? Vagy miért ez a szitu?

Csak mert tőlem még egy csajom se kért engedélyt, hogy barátkozhat-e xy-al

2022. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 harebell ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom az ellenkező nemű barátokkal, akkor se, ha új ismertség, nem gyerekkori barát. De ez a helyzet, hogy a másik egyértelműen össze akar(t) jönni a párommal, bennem is rossz érzést keltene és zavarna. Megbízom benne, szóval nem is a megcsalástól félnék, egyszerűen ez így nem férne bele.
2022. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld magad fordított helyzetbe: megkérdezed a bnődet, hogy barátkozhatsz-e azzal a csajjal, aki amúgy nyomulna rád.

Szerinted mit reagálna a csajod?

2022. febr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2022. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Olyannal nem tudom, mi értelme van találkozgatni meg beszélgetni, aki nyilvánvalóan többet akar tőle. Azt el tudom képzelni, hogy a barátnőd tényleg csak barátkozni akar vele (hiszen korábban sem volt köztük semmi a barátságon kívül, aztán pedig inkább veled jött össze, szóval gondolom annyira nem érdekelte ez az ember), de gondolom neki is kellemetlen lenne ebben az esetben, ha a csávó elkezdene nyomulni rá. Nekem is van egy fiú barátom, de csak online beszélünk, és egyértelmű volt, hogy ő többet is akarna, ha úgy alakulna. De ezért nem is találkozunk egymással, így nem túl intenzív az egész és tényleg megamarad haver szinten.

Szerintem elég ritka, hogy az ilyen barátságok megmaradnak barátságnak, főleg úgy, hogy az egyik fél nem is titkolja, hogy többet akar. Velem eddig mindig úgy volt, hogy ha egy fiú barátom elmondta, hogy akar valamit, akkor visszautasítottam, és utána már nem olyan volt az egész, mint korábban, ha pedig nem tartották tiszteletben, hogy nem akarok semmit hanem folytatták a nyomulást, az egyáltalán nem volt szimpatikus és akkor már inkább én szakítottam meg a barátságot. Szóval nem értem, mi a jó ebben a barátnődnek.

2022. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!