Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudni szeretném, lányok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudni szeretném, lányok, mit vesztek barátotoknak ajándékot bármely alkalomra?

Figyelt kérdés
Ezen a téren mindig alig tudok dönteni...remélem a segitségetekkel sikerül meglepnem szerelmem!Ha lehet akkor ne parfüm,csoki legyen.Előre is köszi mindenkinek!
2008. dec. 16. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Eddig én màrkàs felsöket vettem neki(azt kap mindig,mert együtt élünk,és szeretem ha jol öltözik)Amellett idén màr kapott mobiltelefon tartot,egy dràgàbb elektromos borotvagépet,ezüst fülbevalot,

következö ajàndéka valoszinü egy uj kamera lesz(szàmitogéphez)

2008. dec. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én öngyújtót vettem (amibe gravíroztattam) cigaretta-tartóval (bár ez csak akkor jó, ha cigizik). Márkás szivart is kapott már. Ruhát én mondjuk nem igazán szeretek neki venni. De ha tudod milyen márkákat szeret, vehetsz neki ott vásárlási utalványt.
2008. dec. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
karácsonyra mindig mindenkinek saját készítésű ajándékot ajándékozom.
2008. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például most rózsaszín "repülő" elefántot fogok keresni. Vagy rózsaszín elefántos mamuszt. Hogy miért? Mert csak mi ketten fogjuk érteni.
2008. dec. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Karácsonyra erotikus apróságot veszek, ami végülis mindkettőnknek hasznos ^^ Egyébként nem kell mindig vásárolni, egy sztriptíz is megteszi a hatását, tapasztalatból mondom ;)
2008. dec. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már döntöttem,hála nektek!!!Üdv.!
2008. dec. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!