Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire verné ki a biztosíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire verné ki a biztosítékot, ha a leendő férjetek a legénybúcsúján öltáncot kapna egy táncos nőtől egy szál magassarkúban, tapogatná, csókoloznak, és nyalná róla a tejszinhabot, valamint a videón látszik, hogy merevedik ott lent?

Figyelt kérdés
A menyasszonynak szolid lánybúcsút terveztek, külön kérte, hogy ne legyenek proli, kínos, szexuális dolgok....

2022. febr. 16. 21:08
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
Már az értelmi szerző is felhívott, hogy ne tegyek tönkre emiatt mindent, ha szeretem megbocsátok, mert az ilyen bulik amúgy is erről szólnak, hogy utolsó kiélés, utána csak én
2022. febr. 16. 22:28
 22/56 anonim ***** válasza:
29%
Komolyan elhiszi bárki is a 23 után hogy van ilyen hülye nő?
2022. febr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
86%
Ja persze az utolsó, ekkora kamu duma. Előtted kellett volna kiélnie magát. Késő bánat.
2022. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
61%

23# kitalálom.. pasi az illető..

hát végülis ja.. a mai világ visszafejlődik és továbbra is kuss a második neve a nőnek...

Ne Legyél Lábtörlő!!! Kérdezd meg apukád.. ő sem örülne neki ha az lennél...

2022. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
79%
Én nem tudnám ezek után meghallgatni, hogy hűséget fogad. Csak ez lebegne a szemem előtt. Elvileg már a kapcsolatban sem kacsintunk félre. Ha ezt benyeled, ezek után már bármit megtesz majd.
2022. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
17%

Mikor ferjem legenybucsuja volt meg en eroltettem a baratainal hogy legyen tancos csaj...

De en tudom milyen a ferjem, ismerem hogy egy koszos k.rv@ nem kell neki, annal tobbre tartja magat mintsem egy szutyokra fanyaradjon

A legenybucsuja meg ugy zajlott hogy ot bilincsbe vertek, jott az oltanc, aztan be akarta vinni a csaj egy kulon szobaba, de o lerazta.

Erre az osszes pasi vagy megd.gt@ a tancos csajt vagy csak leszop@ta magat.

A baratnoim teljesen kivoltak es engem fagatak, hogy mit meselt a ferjem, tudtak hogy mi mindent megbeszelunk. Lehet szemetseg volt vagy gyavasag de nem tudtam nekik elmondani.

2022. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Koltt09 ***** válasza:
90%
Úgy birom az ilyen "ne tegyél tönkre mindent" dumákat. A faszi más nő melléről nyalja a habot, és ha te ezt nem tűröd el, akkor azzal mindent tönkre teszel. Inkább kijavitasz egy tévedést.
2022. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
90%
Nekem erre az az elvem, hogy lehet, hogy ekkor utoljára még nem vagyunk házasok, de attól még kapcsolatban vagyunk. Egy kapcsolatba pedig miért is kellene beleférnie, hogy ilyeneket csinál? (Egy vendég barátnőjeként sem tartanám elfogadhatónak.)
2022. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén? Esküvő lefújva. Ha már házasságnál tartunk nyilván ismeri a véleményem, hozzááállásom az ilyen legénybúcsúkkal kapcsolatban. Ha ennek ellenére menne bele ilyenbe, számomra azt jelentené hogy nem tisztel. Akkor minek házasodni?
2022. febr. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
12%
Ugyan már. A legtöbb legénybúcsún ez van, csak nem szokott kiderülni. Ilyenkor tilos a videózás. Jó nagy hülye volt, hogy hagyta.
2022. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!