Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire verné ki a biztosíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire verné ki a biztosítékot, ha a leendő férjetek a legénybúcsúján öltáncot kapna egy táncos nőtől egy szál magassarkúban, tapogatná, csókoloznak, és nyalná róla a tejszinhabot, valamint a videón látszik, hogy merevedik ott lent?

Figyelt kérdés
A menyasszonynak szolid lánybúcsút terveztek, külön kérte, hogy ne legyenek proli, kínos, szexuális dolgok....

2022. febr. 16. 21:08
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
68%

"mert az ilyen bulik amúgy is erről szólnak, hogy utolsó kiélés, utána csak én"


Most már nekem is az a gyanúm, hogy nem nő írta ki a kérdést.

2022. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
25%
Te jó ég... hihetetlen, mennyi álszent válasz van. Egy ilyen miatt lefújni az esküvőt?? Most komolyan?? Egy legénybúcsú erről szól! És ezt nőként írom, az én férjem legénybúcsúján is voltak táncoslányok, volt öltánc, simi, ezmegaz, ott is videóztak, és meg is néztem, az égvilágon semmi problémám nem volt vele! Ez NEM megcsalás, ez csak egy jó buli, a legénybúcsúk 90%-a ilyen. Az én lánybúcsúm sem volt ártatlan, vetkőzős fiúk voltak, és igen, én is táncoltam velük, simiztem a kockahasukat és tejszínhabot nyaltam le róluk. Na és? Ennek már 11 éve, és nagyon jó házasságban élünk a férjemmel, semmi hatása nem volt a két bulinak a házasságunkra. DE akiben ennyi bizalom sincs, annak tényleg nem érdemes házasodni... tessék csak lepontozni bátran.
2022. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó persze jó házasság 😅😅 ne legyél már ilyen naiv.. már akkor más nöcskék érdekelték.. azt még odaáltok az oltár elé?? Folt meg a zsákja...
2022. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
27%
35: fogalmam sincs miről beszélsz :) miért érdekelte volna más nő? azért, mert a legénybúcsúján bulizott egy jót? ugyanmár... engem sem érdekelnek más férfiak, akármit is gondolsz :) tényleg nagyon jó házasságunk van, minden téren összepasszolunk, és sosem kockáztatnánk ezt egy kalandért :) és nem, a legénybúcsú, sem a leánybúcsú nem kaland volt, csak egy buli :) de mindegy is, nem fogom egy idegen bolondnak magyarázni az én házasságom történetét , nem ez a lényeg :)
2022. febr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
83%

#34: És mit szólt volna a kedves férjed, ha te is ugyanezt csinálod a lány bulin táncos fiúkkal?


Bocs, de normális férfinek/nőnek ez nem fér bele.

2022. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
70%

Hát fúj. Nekem sok minden belefér a kapcsolatba, de ez annyira proli dolog. Igazából én konkrét megcsalást előbb tudnék megbocsátani, mint ezt, hogy valami nyomorult pénzért táncoló krván élvezkedtek, és ettől hiszik menőnek magukat. Közben nekem erről csak az jön le, hogy olyan lúzerok, hogy pénz nélkül még egy numerát sem sikerül összehozniuk.

Mit éreznél ha ez után oda kéne állnod ezzel, az összes rokon és barát elé (akik között gondolom azok is ott lennének, akik a legénybúcsún, tehát pontosan tudják, hogy igazából épp egy rakat szar a kapcsolatotok), és ott hűséget meg szerelmet kéne fogadnod neki? Iszonyat megalázó. Én nem tudnék így házasodni.

2022. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi igenis jár. Aki már emiatt sárkányoskodik azt nem is kell elvenni.
2022. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
78%
De akkor a csajnak is jár fordítva ugyanez? Smàrolas meg orális szex valami szépfiúval?
2022. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
Itthon aludtam az este.
2022. febr. 17. 12:51
 40/56 anonim ***** válasza:
78%
Mármint hol otthon? A szüleidnél, a krvázós vőlegényed nélkül? Mert akkor jól tetted, én ott is maradnék, csak elhoznám nyilván a cuccaim.
2022. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!