Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem miért csak a buta fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért csak a buta fiúk jutnak? Ugyértem értetlenek, gagyi a dumájuk. Sok ismerősöm mondja, hogy nekem a külsőm alapján jobb járna. Viszont mások szerint azért mernek leszólítani a "gyökerek", mert túl kedvesnek látszok.

Figyelt kérdés
Pedig éjjel-nappal töröm magam hogy egyre jobbá fejlesszem a külsőmet.
2008. dec. 16. 13:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed alapján a külsődön már eleget fejlesztettél. Most a belsődön kellene. Az okos fiúkat csak külsővel nem nagyon lehet megfogni. Sőt.
2008. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
(egy fiú): én is inkább 1000x szer a belsőt nézem meg egy lányban, mint a külsőt, persze ha jól nézel ki nem hátrány, de a belső tulajdonságok még fontosabbak. Amúgy hány éves vagy?
2008. dec. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
39%
De egy beképzelt primitív tyúk vagy! Mi az anyádért érzed azt,hogy te olyan okos vagy,hogy másokat lebutázól? De fejbe rúgnálak te kis ribi!
2008. dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Nem azért, de egy cicababához én sem nagyon mennék oda...
2008. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben igaz amit írtál, úgy a probléma veled van. Nagyon fiatal lehetsz még, ha ennyire leragadsz a külsőségeknél, nem helyes az értékrended. (vagy elkönyvelheted helyesnek, de látod mire mész vele)

Az értelmesebb, komolyabb srácokat soha nem leszel képes csak a külsőddel megfogni, tessék elkezdeni egy kicsit a belsőre is gyúrni mondjuk úgy, hogy kifejezőbb vagy, stb.

Sok szerencsét Neked. 24/f

2008. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Van az a mondás, ha már szép nem vagy legalább hülye ne legyél. Ha szép vagy az nem jelenti, hogy feltétlenül hülyének is kell lenned, és szerintem ne mis vagy az, csak kicsit csiszolj a tudásodon! Merem ajánlani a honfoglalót mint ismerkedési lehetőséget. Hidd el megéri, kis általános műveltséget szerzel, közben jófej emberekkel beszélgetsz. És a legjobb ebben, hogy ott TÉNYLEG nincsenek hülyék XD
2008. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
19 vagyok, am. buták sajnos vannak nem vagyok beképzelt se tyúk, buta meg pláne nem mivel az ELTE-n tanulok.
2008. dec. 16. 17:24
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
én is tanultam az ELTE-n, annyi sötét emberrel még soha nem találkoztam annak elötte. :)
2008. dec. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Attól hogy valaki tud magolni, még lehet iszonyatosan buta és unintelligens és felszínes. Ilyenekből nagyon sok van az egyetemeken. "Pedig éjjel-nappal töröm magam hogy egyre jobbá fejlesszem a külsőmet." Inkább éjjel-nappal tanulj, olvass, kulturálódj, beszélgess sokat. Ez utóbbi azért is jó, mert sok embert megismersz. Amúgy a legklasszabb pasikat neked kell fölszedni, tapasztalat.
2008. dec. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Atól,hogy az ELTE-n vagy hallgató,illetva állításod szerint tanulsz még nem jelenti azt,hogy értelmes is vagy. Ismerek olyan embert,akinek nincsen diplomálya mégis szakma van a kezében és okosabb mint a hozzád hasonlók. Nem a magas iskola miatt leszel bölcsebb és okosabb. Ez nagy félreértés. Az a baj veled és a hozzád hasonló gondolkodásuakkal,hogy lenézitek azt,aki nem főiskolára,egyetemre jár. Hidd el sokkal butább vagy mint egy általános iskolás! Tiszta szégyen a gondolkodásod! Többre becsülök egy szakmunkást vagy egy segédmunkást mint téged vagy a veled egyformán gondolkodóakat. Tényleg buta vagy! Szégyen ahogy gondolkodsz!
2008. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!