Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura vagyok, amiért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura vagyok, amiért egy találkozás után érdekel?

Figyelt kérdés
Pár hete találkoztam egy régi ismerősömmel és odajött az egyik barátja, aki bemutatkozott, majd beszéltünk pár szót. Utána ők is mentek a saját társaságukhoz, meg mi is, nem is nagyon érdekelt, de a buli után kikerestem a régi ismerősöm ismerősei közül és azóta szoktam nézegetni a profiljait+ el szeretnék menni egy eseményre, amin ő is ott lesz, hátha tudunk még beszélni, mert szimpatikus és szívesen megismerném, bejön. Ez így gáz vagy fura, hogy ennyi idő után, ilyen kis beszélgetés után ennyire érdekel?

2022. febr. 22. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
😂 Az komoly. Miért nem írsz rá?!
2022. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát mert nem ismerem, és egyszer találkoztunk
2022. febr. 22. 19:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, hívd el arra a programra
2022. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj rá nyugodtan
2022. febr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem írnék rá így, hogy azóta ennyi idő eltelt, meg alapból akkor találkoztunk életünkben először, tehát vadidegen és alig beszéltünk. Inkább arra gondoltam, hogy elmegyek arra az eseményre és ott megpróbálok valahogy vele beszélgetni, csak nem tudom, mennyire fura ez az egész, hogy ,,lenyomoztam", stb.
2022. febr. 22. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor menj el, ha tudsz vele talizni
2022. febr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!