Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön a piros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejön a piros körömlakk?

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem a hupilila jön be
2010. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Srácok! Vajon mikor jönnek rá a lányok arra, hogy egy kifestett köröm semmit sem dob a lanton????


Legyen szép tiszta ápolt körmöd ha gondold fesd is be de nem kell csili-vilire meg mintáasra meg hosszúra növesztened ,...a körmöt általában nagyívben lesz@rjuk...

2010. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
21:45... ott a pont, szerintem is legyen normális, nem hosszú, és természetes...
2010. szept. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jön be, ha sima, rövid körme van, a hosszú nem tetszik annyira(meg a piros sem igazán).
2010. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jön be a rövid köröm, szóval én nem sz*rom le. Nem a plázacicákra bukok, mielőtt valaki felhozná, de a kéz, köröm ápoltságára nagyon érzékeny vagyok.(Nem azt mondtam, hogy hosszú legyen, de ne is tövig berágott...).Amúgy piros nem nagyon jön be, csak egyes embereknél, de ott is ritkán.
2010. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

nekem nagyon tetszik:D!

főleg azt imádom mikor még a lábatok is be van festve...a kezeken még úgy ahogy észre is lehet venni(persze csak akkor ha kifejezetten észre akarom venni:D) de h a lábatokon mi a tökömért festitek a körmöt az egy örök rejtély marad:D!

még ha véletlenül látszana is mert papucsba vagytok vagy valami még akkor is az lenne az utolsó szerintem amit megnéznék egy lányon:)

18F

2010. szept. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

21.54 19 éves pályafutásom alatt te vagy az első pasi akinél helyesen láttam leírva a rejtély szót:D gratula! ezt a dátumot fel kell jegyeznem:D

L19

2010. szept. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

Nekem bejön!

De ha pasit akarsz fogni akkor tedd ki mellé az árut!!!

Miniszoknya (hideg van de akkor is!!!), f*sza kis top, ami kihangsúlyozza a nőiességed, vmi vadító magassarkú...Mondjuk tűzpiros, mint a körömlakkod.

Azért arra is figyelj, nehogy k*rvának nézzenek...sejtess magadból valamit, de ne tegyél ki mindent.

Arany középút.

2010. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon nem érdekel a körömlak színe, nekem a sima normális körömhossz tetszik, eredeti színben, max egy kicsit lehet hosszabb, de ne az a plázacicás, mert az engem taszít.
2010. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21.58 te olyan tipikus gyúrós izomagy van akitől jó sok lány viszolyog...
2010. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!