Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők véleménye érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők véleménye érdekel. Mennyire tartjátok magatokat kiismerhetőnek? Mennyire sikerült vagy nem sikerült benneteket az ellenkező nem által kiismerni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy őszintén mennyire valljátok önmagatokat bonyolultnak, összetettnek. Illetve hogy ezt kifelé a külvilág felé mekkora mértékben mutatjátok ki.

2022. febr. 25. 13:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalabb koromban még nem tudtam annyira önmagam adni, mint most. Akkor még azt gondoltam, titokzatosabb tudok lenni, kiismerhetetlen, mert abban van valami vonzó. Aztán csodálkoztam, ha nem azt kaptam egy kapcsolattól, amit szerettem volna. Ma már, 40 évesen végre tényleg olyan kapcsolatban vagyok, ami mindkettőnknek a legjobb, mert a kezdetektől őszintén vállaljuk magunkat a másik előtt, így kiismerhetőek is vagyunk, egymás előtt teljes mértékben kimutatjuk, milyenek vagyunk valójában. És ez életem legjobb kapcsolata. De hát ehhez idő és tapasztalat kellett :)
2022. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én tinilányként voltam a legbonyolultabb, amit a fiúk izginek tartottak. Ahogy idősödöm, egyre unalmasabb, szürkébb, üresebb leszek.
2022. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltem még másik ember személyiségével, így fogalmam sincs hogy mennyire számítok bonyolultnak.

Mindig őszinte és nyitott vagyok a párommal, így a tőlem telhetőt megteszem hogy kiismerjen.

2022. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%
A kérdés ott borul, hogy az "ellenkező nem". Nincs olyan, hogy A Nők meg A Férfiak, nagyon különböző emberek vannak.
2022. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
51%
Bármelyik nőt ki lehet ismerni, csak a mintákat és a tetteiket kell figyelni
2022. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
semennyire sem
2022. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
A párommal olvassuk egymás gondolatait, olyan jól ismerjük egymást. :)
2022. febr. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Alapján véve bonyolultnak gondolom magam, de igyekszem minél több mindent megosztani a másikkal, hogy ki tudjon ismerni.
2022. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#4 Ismerkedési szempontból közelítettem meg a kérdést. Ennélfogva légyszíves hanyagold ennél a kérdésnél a polkorrekt maszlagot, mert én arra vagyok kíváncsi amit a kérdésemben leírtam. Ha így egyértelműbb és szeretnél rá MEGFELELŐEN válaszolni szívesen megköszönöm.

#5 Ezzel azért vitatkoznék. A pillanatnyi hangulat, illetve a szituáció is befolyásolja a viselkedést. Ennélfogva engem javarészt az általános önkritika érdekelne.

A többi hozzászólónak köszönöm a korrekt választ, megadtam a zöldet. :)

2022. febr. 25. 14:09
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően valamiért rám illuziokat vetítenek ki a ferfiak. A nehezen kaphato szexistennő, akit nehéz megszerezni, akiért nemhogy küzdeni kell, de meg is halni, a nők legje. A hírem is vmi hasonló, altalában alfahím exek, meg magasabb körök stb.


Kb 3-4 hónap mulva szoktak rájönni arra, hogy en is ugyanolyan nő vagyok mint a nők általában.


Ezért én amig egy férfi él hal értem mert valami ködben vagy illuzioban van ami tisztán latszik is rajtuk, addig nem is szoktam azt a hatalmas szerelmüket komolyan venni és minden percben kész vagyok a szakításra.


HA valaki nem a ködbe szerelmes hanem imád engem akkor is, ha kócos ideges nyűgös vagyok vagy mások lejaratnak csufolnak gúnyolnak vagy kudarcaim vannak, na azt kezdem csak komolyan venni.

2022. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!