Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők véleménye érdekel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők véleménye érdekel. Mennyire tartjátok magatokat kiismerhetőnek? Mennyire sikerült vagy nem sikerült benneteket az ellenkező nem által kiismerni?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok arra hogy őszintén mennyire valljátok önmagatokat bonyolultnak, összetettnek. Illetve hogy ezt kifelé a külvilág felé mekkora mértékben mutatjátok ki.

2022. febr. 25. 13:23
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kifejtett választ #20-as. Így már sokkal jobban értem. Hasznos válaszok.

De akkor gondolom több hónap is kell mire megnyílsz. Mivel a jellemed része az óvatosság.

Bár nem biztos de akkor feltételezem hogy emiatt van hogy a nők nagyrésze a hétköznapi életben (munkahelyen, boltban, pályaudvaron, piacon stb) célzottan nem ismerkedik. Csomó vadidegen ember közt leginkább a felszín kapargatása működik. Tartalmasabb ismerethez ez nem megfelelő terep. Nem miattad írom, csak belegondoltam ebbe. Próbálok kicsit a válaszok alapján gondolkodni.

2022. febr. 25. 19:21
 22/27 anonim ***** válasza:

Óvatos vagyok, igen. Több hónap is kell ahhoz, hogy valakinek megnyíljak, de rendre sikerül, és kiismernek ha akarnak.


Nem mindenkinek engedi meg az ember, hogy belelássanak, hogy megtudják milyen is valójában maga a személy.


Legegyszerűbben úgy lehet ezt megfogalmazni, hogy önmagam adom, de vannak akik csak a felszínig látnak, mert nem látom a hajlandóságot arra, hogy valóban engem, a személyem érdekelné a másik felet.


Elegendő kitartás, elszántság, megértés és elfogadás kell ehhez a másik féltől, hogy valóban megismerje a másikat, máskülönben csak a felszínt látja és ezért skatujázzák be valahova, aminek elkönyvelte őt. Valójában pedig nem ismeri és félre ismerik egymást így.


Lehet ismerkedni munkahelyen, boltban, pályaudvaron, bárhol így is. De kezdetben felszínt látnak, és több időt kell hagyni arra, hogy valóban megismerje az adott személyt, őt magát. Megnyílik egy idő után, de látnia kell ahhoz azt, hogy valóban ő maga érdekel, a személyisége és nem csupán pl csak a teste. A felszín is ő, de sokkal többet rejt mélyebben a felszín alatt. Ez lehet valakinek imponáló, vagy akár vissza tetsző is.


Remélem érthető voltam, tudtam segíteni és imponáló ahogy jobban megismered az adott személyt.


Ui. Nagyon lehet őket szeretni :)

2022. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel csak annyit szeretnék mondani, hogy pl ha te nem mutattál hajlandóságot arra, vagy nem érzékeltetted vele ismerkedés szempontból, hogy a személyisége érdekel, hanem csak a teste, akkor nem fog kellően megnyílni a nő, hanem csak a felszínt láttatja és te meg olyannak képzeled, olyannak skatujázod be, holott ennél sokkal több van benne, mint ami látszik és félreismered. Ezért érdemes jobban megismerni a másikat, még mielőtt hosszú távú következtetést vonunk le a másikról.
2022. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez az óvatosság abból fakad, hogy mint egy "védekező mechanizmus" , mert nem akarja ideje korán kiadni magát, a valódi személyiségét, mert ez által sebezhetőnek érzi magát, amit ki is lehet használni.
2022. febr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Van még valami kérdésed amit még nem értesz?
2022. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom elegendő válaszokat kaptam. Köszönöm mindenkinek a részletes kifejtést. Remélem akiknek sikerült megtalálni a másik felét sokáig együtt maradnak :)
2022. febr. 26. 16:21
 27/27 anonim ***** válasza:
Mivel introvertált vagyok, és nehezen nyílok meg alapvetően másoknak, ezért nem vagyok minden téren nyitott könyv a külvilág számára. Összetett gondolkodású ember vagyok, de nem tartom magam kuszának, bonyolultnak, szeszélyesnek vagy kiismerhetetlennek, ha az illető hajlandó odafigyelni és hasonlóan nem egybites.
2023. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!