Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok a régimódiasabb fiúkról? 20 éves vagyok és még szűz. Focizok, viszonylag kivagyok gyúrva, volt már a szexre lehetőségem de visszautasítottam ezeket.

Figyelt kérdés
Igazából mondhatni, h a "nagy Ő" -t keresem de nem tudom van-e ennek értelme. Lehet soha nem találom meg azt akivel úgyérzem majd, hogy lefeküdnék?? Meg egyáltalán normálisnak mondható ez a hozzáállás??
2010. szept. 12. 09:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igen!

Amúgy több ilyen pasi kellene mint te!!

2010. szept. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen fiút akarok. :D 16 éves lány vagyok, nem volt még barátom szóval még szűz is vagyok (külsőmmel nincs gond). 1-2x összejöhetett volna egy kapcsolat, de én olyat akarok ahol kölcsönös a szerelem, a fiú rendes és a 2. héten nem rögtön szexet akar...néha eszembe jut, hogy most érdemes-e így várnom ezekkel vagy ha van valamilyen lehetőség használjam ki? Nem tudom lesz-e egyáltalán hasonló gondolkodású fiú aki megbecsül, de úgy látszik az ilyen kihalófélben van...

16/L

2010. szept. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
18 éves fiú vagyok, én is jelentkezek a "klubba". :D
2010. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Örömmel látunk itt. :D
2010. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy normális-e, hogy nem fekszel le fűvel-fával, akkor a válaszom igen.

De nem kell a dologgal megvárni a nagy Ő-t. Már csak azért sem, mert nincs garancia rá, hogy egyáltalán találkozik Vele az ember...

2010. szept. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
bírom az ilyen "szűz vagyok de a külsőmmel nincs gond" meg "nem volt még senkim, segítsetek amúgy jól nézek ki" dumákat
2010. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én 19/L vagyok, és én is pont így gondolom, hogy csakis a nagy Ő-vel fogok lefeküdni, de most őszintén, ez nem régimódi dolog, hanem ez a NORMÁLIS... Attól, hogy sokan nem így csinálják, nekem továbbra is ez marad meg "normálisként" a saját értékrendemben.
2010. szept. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
háát jóó de ez a lányoknál inkább előfordul mint a fiúknál.. :S és engem az zavar, hogy az összes haverom már túl van nemtom hány csajon én meg nem.. :S de tényleg lehetett volna csak én valahogy nem az h nem akartam csak nem tudom.. az elsőt nem úgy akarom, még ha jó is az a csaj
2010. szept. 12. 09:47
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ez is normális. Csak épp rengeteg kapcsolat (nem csak az enyémek) kielemzése után arra jutottam, hogy egyszerűen kell, hogy az embernek legyen több kapcsolata. Mert megtanulja, hogy mi is kell neki. Nem csak szexuális téren, hanem a kapcsolat szempontjából is. De a szexben is. Az első párod még a saját magad által kitalált igény szerint keresed. De a valóság 100 esetből 99-ben azt mutatja, hogy elég hamar rájössz, hogy igazából nem is ilyen pár kell neked, hanem... na és akkor a következőt már e szerint választod.

Nekem három komolyabb kapcsolatom volt, azaz jelenleg a harmadikban élek, és néhány futó kalandom. Ha visszagondolok, vagy visszaolvasom a naplóm, egyértelműen látszik, hogy az elmúlt években hogy alakult ki bennem a tudat, hogy mire is van szükségem. Kellettek ezek a tanulós dolgok.


Persze nem azt mondom, hogy nem lehet az első párkapcsolat tökéletes. Csak épp valószínűleg nem lesz az. És ha az ember 25 éves koráig vár vele, utána már elég nehéz váltani, onnan mennek bele az emberek könnyen kényszerkapcsolatokba.

2010. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja, kérdező: egyik barátom amúgy 25 évesen veszítette el velem. Nem volt vele semmi gond, szerettem is nagyon.

Csak éppen miután szakítottunk (ő szakított velem, ő volt az egyetlen, akit nem akartam otthagyni!!), 3 éve, azóta is képtelen egy másik lányt találni magának. Mert aki normális, annak kb már ilyen korára komoly barátja van...

2010. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!