Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek e a találkozóra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek e a találkozóra, ha hosszas online kezdet után a hónapok óta mindkettőnk részéről nagy reményekkel együtt tervezett találkozás előtt közvetlenül, a másik fél gyökeres hozzáállást váltva azt mondja, hogy semmit sem tud ígérni?

Figyelt kérdés

Én nem kértem, hogy bármit is megígérjen előre, de a kedvemet szegi, hogy ezt így a találkozó előtt kihangsúlyozza, mintha attól félne, hogy számon kérem azt ahogy eddig beszélt, ha mégsem érzi azt ami alapja lehet egy kapcsolatnak.

Mintha nem is ugyanaz az ember lenne akivel hónapok óta nagy reményekkel terveztük ezt a találkozást... úgy érzem pont az veszett el ami miatt mindenképpen menni akartam volna erre a találkozóra, a hit, hogy a másik is úgy érzi, hogy lehet ebből a találkozásból valami csodálatos dolog...



2022. márc. 10. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretünk bele pixelekbe, stimt?
2022. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Ez a "semmit se tud ígérni", ahogy írod kb. azt jelenti, hogy találkoztok azt vagy dugtok vagy sem.
2022. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő?
2022. márc. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom ezzel, ígérgetni felelőtlen dolog, hiszen nem tudjuk, hogy mi lesz holnap és azután. Megértem azt is, hogy neked miért esik rosszul, de még nem is találkoztatok, miért élnétek bele magatokat valamibe, amit eddig csak virtuálisan ismertetek meg egymásból? Az is lehet, hogy élőben nem lesz meg a szikra, teljesen felesleges rögtön álmokat szövögetni meg valami csodálatos dolgot remélni előre.
2022. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Mondjuk én nem is leveleznék valakivel hónapokig.


Lehet hogy ez neked most fáj, de legyél hálás, legalább bejelenti előre hogy eddig hazudott magáról.

2022. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy hazudott, simán lehet, hogy csak előre megágyaz annak a nem is esélytelen lehetőségnek, hogy mégsem a csoda lesz egy ilyen találkozasból, hanem esetleg akár kisebb-nagyobb csalódás is.
2022. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4

Igazad van abban amit írtál, hogy személyes találkozás előtt kár előre kombinálni, hogy mit fog nyújtani a másik.

Viszont vannak olyan emberek akik az online beszélgetéseket képesek olyan stádiumig elvinni, amiből tényleg hihetően az jön le a másik ember számára, hogy erre már tényleg lehet alapozni hosszabb távon (főleg ha hónapok óta tart az online beszélgetés).

Később ha találkozásra kerülne a sor akkor pont ezek az emberek "beijednek", és mentőövként bedobják a "semmit sem tudok ígérni" című szöveget.

Nem gondolnám, hogy a kérdező azt várná, hogy a másik örök szerelmet meg házasságot ígérjen neki. De azt látszik, hogy a másik fél ha eddig bátor is volt, most hátralépett. Lehet hogy élőben már nem olyan bátor, mint online.

2022. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyenkor nem egyik, vagy másik felelőssége, közösen sikerült egy nagy lufit fújni.

Vagy elszáll, vagy kidurran. A személyes talákozásokon kiderül.

2022. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

"Viszont vannak olyan emberek akik az online beszélgetéseket képesek olyan stádiumig elvinni, amiből tényleg hihetően az jön le a másik ember számára, hogy erre már tényleg lehet alapozni hosszabb távon (főleg ha hónapok óta tart az online beszélgetés)."


Ezzel az a probléma, hogy az emberek annyira vágynak a boldogságra, hogy képesek előre idealizálni azt, akivel csak pötyögnek pár hétig. Ilyen esetben nem csak azt hibáztatnám, aki megpróbálja elhitetni, hogy benne találta meg a boldogságot a másik, hanem azt is, aki ennek maximálisan bedől és már álmokat szövöget valamiről, amiről még szó sincs.


Ha valaki látott már egy-két részt a 90 nap jegyességből, akkor tudja, mire gondolok. Pár hét csetelés után képesek már az esküvőt is leegyeztetni egy olyan emberrel, akivel még nem is találkoztak. Aki zöldkártyára utazik, nyilván okkal csinálja, na de a másik fél? Ő szimplán csak bármit megtenne a boldogságért, ezért vakon rohan a saját vesztébe.

2022. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam az online ismerkedést jó darabig. Szerintem, aki 2-3 nap, vagy max 5-6 levél után nem ajánlja fel a találkozást, azzal nem érdemes folytatni. Bele kell kalkulálni, hogy online az emberek sokkal bátrabbak, mint élőben. Azt mond, amit akar, amíg nem kell a szemedbe nézni. Az is lehet, hogy jó időtöltés volt neki. Sok minden lehet. Egy biztos. Az online ismerkedéshez egészséges önbizalom, lelki állóképesség, és jó adag kitartás szükséges. És semmit sem szabad komolyan venni. Csak ha már élőben meggyőződtél bizonyos dolgokról.
2022. márc. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!