Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. Hogy adhatnám tudtára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Hogy adhatnám tudtára? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú. Nagyon tetszik. Az osztálytársam. Elég sokat becézget, ölelget. Sőt sokszor, ha megölel, akkor még azt is mondja, hogy szívem, meghogy szeretlek. Én ezekre általába nem tudok mit mondani, mert eléggé félénk vagyok. Mit mondhatnék ezekre a dolgokra, hogy rájöjjön, hogy ő nekem jelent valamit. 13/L
2010. szept. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szia. Úgy érzem van valami köztünk, ami több mint egymás ölelgetése. Szerinted?"


Jaj, az ifjonti lelkek kissé félénkek manapság :)

2010. szept. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Mondjuk 1 én is téged-et?:D

amugy ,hívd félre az udvaron vagy az osztályba ...vagy menjetek el valahova 2-esbe.Akkor sokkal könyebben tudtok erröl beszélni ...bárr 13 évesen:D kicsit necces:D

de mit veszithetsz?:D

amugy amit irtál sztem simán szeret téged.

agyál neki 1 szájra puszit és hidd el az 1 szép jel:D VAgyis nálami igy volt mikor 14 voltam :D

amugy 18/F

2010. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. De lécci még írjatok.

Köszi.

2010. szept. 13. 17:29
 4/5 anonim válasza:
Ha megölel,vagy becézget,akkor viszonozd,lehet így rájön,hogy tetszik neked.
2010. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hidd el nem csak 13éveseknél van igy :D az én osztálytársam 18 és szintén ezt csinálja bár nem mondja h szeret de hülyeségből h szivem meg ölelget ilyesmik és hülyeségnek akarja feltüntetni azért mert kiváncsi rá hogy én mit reagálok erre mert persze ebböl tudja meg h nem is tetszik-e és majd igy mer kezdeményezni... jah meg ilyenek h félre hiv beszélgetni hogymegkérdezze mi van most barátnömmel meg a másik sráccal szoval iylen elterelő témák :D de tudom jol hogy mi van.. én persze szintén mondom neki ha oylan vagy h ó szivem de kis hülye vagy vagy odamegyek hozzá és minta fáradt lennék rádűlök stb és kezdi venni a lapot :D de sztem akár puszild is meg az azért elég egyértelmű d eink csak arcra h mégse legyen az h leégsz :P
2010. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!