Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak véleményére lennék kívancsi.Mit gondoltok ha egy párkapcsolatban élő nő egyedül megy el meginni 1 italt szombat este? Elítélendő mert a párja nem az a kimozdulós típus?

Figyelt kérdés
2022. márc. 19. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha nem pasizni megy, akkor menjen. :-)

A párkapcsolat nem börtön. Ha pedig a két fél eltérő jellem, akkor valahogy meg kell oldani az eltérésből fakadó problémákat.

2022. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Ha csak inni akart volna egyet, akkor vehetett volna a boltban valamit. Ez pasizni ment.
2022. márc. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát furának tartanám.

Én is gyakran csináltam azt régebben hogy odamentem nőkhöz akik egyedül ücsörögtek, hozzá is simán mehetnek.

De azért vele mennék inkább. Nem azért mert nem bíznék benne, pusztán csak azért mert ki lehet bírni egy két estét. Ha ő hajlandó otthon maradni velem néha, mikor inkább menne akkor én is el tudok menni vele fordított esetben

2022. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy egyedül, az fura lenne, a barátnőivel már érthető.
2022. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy túl jó kapcsolat.De nem elítélendő.
2022. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek!
2022. márc. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!