Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátságba ez belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátságba ez belefér?

Figyelt kérdés

A férfi szerelmemnek hív, meg ilyeneket ír, hogy imádlak.

Persze csak akkor, amikor iszik. Józanul teljesen normálisan tudunk beszélni.

Aludtunk már egymásnál, nem nyomult, meg semmi ilyesmi, de valahogy ez nekem kezd fura lenni.


2022. márc. 19. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez már nem barátság... Valószínűleg a pasi beléd van zúgva, csak tudja/sejti, hogy nincs esélye, és így akar a közeledben lenni.

Nekem vannak ellenkező nemű barátaim, de ott ilyenek elképzelhetetlenek (ahogy egy velem egyneművel sem csinálunk ilyet..). Egymásnál alvás beleférhet indokolt esetben, ha van valami igazán nyomós oka, pl. külföldről kell ideutaznia, és kell egy nap szállás, vagy valamelyikünk a másik városában ragad valamiért estére, és amúgy az utcán kéne töltenie az estét, stb.

2022. márc. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ettől féltem. Szinglik vagyunk mind a ketten, én nem akarok tőle semmit. Állítása szerint ő sem tőlem, és állandóan csajozik. Mindent tudunk egymásról, tudom, hogy mikor kivel hol van.
2022. márc. 19. 17:50
 5/19 A kérdező kommentje:

Ráadásul most az szeretné, hogy vegyek magamnak tűsarkút. Soha nem hordtam, nem is akarok. Erre közölte, hogy akkor majd ő vesz nekem. Mi vagyok én, Hamupipőke?

Meg venni akar egy új autót, és az sem biztos, hogy lesz nője, de akkor én ott leszek neki...

Ezen is lestem nagyokat.

2022. márc. 19. 17:53
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Fix lyuknak akar venni
2022. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Élőben nem nyomol, sőt akkor tényleg úgy viselkedik mint egy barát.

Nem kell neki fix lyuk, bármikor szerez nőt.

2022. márc. 19. 17:56
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hm, kérdező, női barátok is szoktak neked olyat mondani, hogy vesznek neked tűsarkút? :D
2022. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátok sose mondanak olyat egymásnak hogy szerelmem. Képzeld csak ha valamelyik barátnőd szólítana így...
2022. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem fér bele, változtak az érzései. Akkor férne bele, ha megmondod neki, hogy nem fogsz vele összejönni, ő pedig elfogadná és visszatérnétek a normális barátsághoz. Dehát az ilyen fütyik azonnal megsértődnek, úgyhogy lényegében ennyi volt a barátság.
2022. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!