Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi kiégett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi kiégett, frusztrált ember?

Figyelt kérdés
Elolvastam pár egyszerű kérdésre a válaszokat és hihetetlen, mennyire mélyen van egyesek empátiája meg az agya is milyen sötét. :D Miért? Ennyire gáz réteget vonz a gyakori?
2022. márc. 21. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég volt egy kérdés ahol a kérdező azt kérdezte hogy miért nem akar minden nő párkapcsolatot. Nagyon sok indok és komment jött, majd a kérdező elkezdett vádaskodni hogy mindenki milyen frusztrált mert nem ért vele egyet, miszerint legyen minden nő kapcsolatban ha akar ha nem. Bármik jöttek és bárhogy indokolták a válaszokat, a kérdező folyamatosan ezt a frusztrált szót dobta be.

Kicsit emlékeztetsz rá.

2022. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Mert ez egy ilyen rovat.


Frusztrált nők, és frusztrált pasik rovata.


Aki aktívan ír ide, az nem boldog az életében. Azért jött ide, mert nincsenek rendben a dolgai, és itt adja ki a gőzt.

2022. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát ezt teljesen megértem, szélmalom harc. De tök jó leírtál egy esetet, a végén meg ezzel "támadsz" (?) amihez semmi közöm, ezt nem értem.. :D
2022. márc. 21. 17:58
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
2-es: vagy csak szeret vitatkozni és unatkozik.
2022. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2/3 Tehát azt gondolod, hogy a válaszadók közül is mindenki rosszul érzi magát és nincs is olyan, aki tényleg segítőszándékkal válaszol? Csak kieresztik vele a gőzt? Ez érdekes. Nem gyakorizom régóta, szóval nem látom bele mélyen.
2022. márc. 21. 17:59
 6/14 A kérdező kommentje:
4/5 Igen-Igen, ebben biztos vagyok!
2022. márc. 21. 17:59
 7/14 anonim ***** válasza:
No, no, no, én a vitatkozást nem úgy értem ahogy te. Én kulturáltan szeretek vitatkozni. Nem kötekedősen. Ez alól az egyetlen kivétel amikor tényleg nagyon gyökér dolgokat írnak. Mint például nem régi kérdésben: A pár egyik tagjának nem tetszenek a közös kiadásaik, de nem beszélgetne erről a párjával, mert szerinte a kommunikáció nem kulcs.
2022. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7/7 A Kettőt én sem együtt gondoltam, különálló tényként kezelem a két kommentet.

Szerintem is jó vitázni, ha vannak indokok, rendes magyarázat stb. De mikor valaki csak támad és veszekedik, az megint más.

2022. márc. 21. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

#4


Az a baj, hogy ebben a rovatban nem lehet normálisan vitázni, mert itt csak a sárdobálás van.


Valaki bejön ide ritkán, az érthető. Bár ha kiegyensúlyozott élete van, menekül innen.


Tehát aki aktívan itt vitázik, az csak a gőzt akarja kiengendi. Vitázni csak értelmes emberekkel lehet, a "Felnőtt párkapcsolatok" lakói meg nem igazán azok, hanem kiégett, megkeseredett emberek, akik halmozzák az érvelési hibákat.

2022. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
9-es: szerencsére már volt részem egy-egy kulturált vitában itt. Aki vakon fröcsög és csak sárral dobálózik azt általában megpróbálom elhívni egy személyes találkozóra, mondjuk egy kávézóba, mert ott tán mégis kulturáltabb lenne. No, lam, ilyenkor már senki nem meri felvállalni az arcát.
2022. márc. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!