Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ő a "TÖKÉLETES NŐ"?

Figyelt kérdés

Itt a Gyakorin a férfiak nyomják a dumát, hogy nekik művelt, okos, diplomás nő kell. Természetes szépséggel párosítva.


És a nők is mindig arcoskodnak, hogy ők milyen papírt szereztek.


Ezek alapján, ő lenne a NŐ? https://www.youtube.com/watch?v=4hiQAOdsdEo


2022. márc. 28. 17:02
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg férfi tartózkodik a náluk okosabb nőktől.
2022. márc. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Jahj, ŐT múltkor nekem is felajánlotta a "jutyúb".

Nem is tudtam ellenállni a kísértésnek, hogy végignézzem a kísérletsorozatot... :,D

2022. márc. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
19%
Ennek a homloka akkora mint a kifutópálya. Mi ebben a nőben akkora szuper dolog? Ez a felső valami turkálós darab lehet.
2022. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

3.-ra.


Ááááá..., már vártam. >:)


Nő, vagy INCEL vagy?

2022. márc. 28. 17:44
 5/43 anonim ***** válasza:
22%

Ha ő lett volna a fizika tanárom, már biztos túlszárnyaltam volna Einstein-t!

❤️

2022. márc. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
4%

Imádom hogy zavarban van. Nem akarom leírni mi zajlik most a fejemben mert kitiltanának az országból is!

De nagyon cuki

2022. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
19%

Nő vagyok.

A kiscsaj 3 gimnáziumba járt és a fizika tanszak előtt megjárta a komáromi színházat is. Mi benne akkora különleges ? Az hogy kiáll és csinál videókat hogy ismert legyen közben vannak hibák abba amit mond?

Vannak diplomás nők rajta kivűl is csak nem mindenki gyárt EU pénzből szponzorált egyetemi oktatófilmet.

2022. márc. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
13%
Nem beszélve arról hogy ilyen névvel inkább szégyenkeznék és megpróbálnám megváltoztatni.. Valami cukrászda vagy kislányoknak szánt gyerekjáték neve lehetne Édes Lili.
2022. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

EZ AZ!!!!


Imádom a sok frusztrált nő kommentjét! >:)

2022. márc. 28. 17:56
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, de szerintem nagyon szép csaj. Végre nem egy ocsmány, ízléstelen műribi, hanem természetes, mégis igényes.
2022. márc. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!