Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik megcsalták a párjukat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik megcsalták a párjukat, miért? Hányszor? Együtt vannak-e még?

Figyelt kérdés

2022. márc. 29. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bosszúként indult, de végül nem csaltam meg. Az oka annyi volt, hogy rájöttem, évek óta megcsal, ráadásul a baráti társaság egyik tagjával. Pár nap múlva rám írt egy férfi, aki a környéken lakott és egy facebook csoportban látta egy posztomat. Elkezdtünk chatelni, majd találkoztunk, elmentünk sétálni. Amikor hozzám akart érni, éreztem, hogy ez nem én vagyok, totális hülyeséget csinálok. Megmondtam neki, hogy nekem ez nem megy (tudta, hogy félig még benne vagyok a kapcsolatban). Még aznap este szakítottam az akkori párommal, tehát részemről nem történt megcsalás. Utána már a másik férfival sem találkoztam, hiába próbálkozott. A sors fintora, hogy később róla is kiderült, élettársa van. 🤦‍♀️
2022. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Folyamat csajozott mellettem.

Ezért szeretőt tartottam arra aki szeret ölel bujik vigasztal. Pótleknak kellett.


Csak addig amig jártunk a barátom mellé.


Valójában a sok lelki bántalmazás miatt szinte minden kapcsolatomba kéne egy vigasztalo pótlék valójában. Azaz 1 férfi képtelen ha azt nézzuk 100 ban boldoggá tenni.


Mivel folyamatos kihasználásnak élem meg viszont, hogy mindenki igy használgat, azota mar nem tartok szeretőket.

2022. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Folyamatosan, éveken át csaltam az exem.

Végül meguntam, hogy csak havi 1-2 új nőm lehet titokban, így én szakítottam.

2022. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En a megcsalt fel vagyok, hat nem egyszeru a kapcsolatunk az eleinte eleg sok megprobaltatassal telt, (1,5 ev az eleje) majd valahogy kimerultem-tunk az en oldlaamrol is emgmondom oszinten belefaradtam akkor a kapcsolatba, le is szartam rengeteg veszekedes… lett volna lehetosegem igen “kecsegteto” palikkal lelepni, de nem tettem tiszta lapokkal jatszottam mind a ket oldalon - annak ellenere hogy akkor nem eltunk egyutt már egyutt par honapja.


Majd miutan sajat akaratabol belatta hogy hazakoltozik, talan 2-3 honap mulva ram irt a csaj akive megcsalt. Sok hazugsagot osszehordott a kislany, csak hogy “kiturhasson”. Parommal ezt leultunk es megbeszeltuk oszinten elmondta, hogy sajnalja de nem votl pofaja megmondani es bevallasa szerint 2x fekudt le vele.


Nem volt egyszeru, de idovel belattam, es elgondolkoztam a tortenteken, es sikerult megbocsajtanom neki de az elozo masfel ev mindennapos tortenesei Parom javat szolgaltak, es ezt a rossz dontest annak gondolataban hozta meg, hogy akkor a szakitas szelen alltunk “nem volt veszteni valoja”.


Tenyleg nehez volt, de sok minden volt mogottunk a masfel - 2 evben amikor eldontottem higy megbocsajtok neki.


Azota eltelt egy ev aztan kitudja, majd idovel eldol hogy jo dontest hoztam e.


Masodik esely mar nincs. Barmi is szerepeljen mogotte.


26/N

2022. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!