Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a fordulópontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a fordulópontok amiktől azt érezted hogy senki mással nem tapasztaltál még ilyet csak vele es valoban összetartoztok? En benézem annyiszor

Figyelt kérdés

Szoval a kapcsolataimban megesnek olyan "drámai",vagy nagyobb volumenű pillanatok, különleges új ÉLMÉNYEK, amiket csak vele éltem meg, amikből en teljesen azt hiszem, hogy ez az!,egy hullámon vagyunk, összetartozunk, szeret, igazi pár vagyunk.

Es annyiszor megszívom ezzel, hogy tévedtem egy hatalmasat, mert a másikban semmi ilyen nincs:(


Mások mitol éreznek hasonlót?


Példák nálam:

- egyik exemmel az egyik éjszakánk spontán valami extra filmbeli romantikusra és különlegesre sikerült, nem vette ki szex után sem, egész éjszaka ölelt, imádott, ugy aludtunk el. különleges rendkívül szerelmi pillanatos romantikus volt.

(Hidegzuhany: később megláttam véletlen az előzményeiben hogy ezután az ejszaka után már másnap reggel első dolga volt felkelés után mikor hazament, hogy társkeresőn nézegette más csajok adatlapját)


- másik exem már a kapcsolat elején eljott velem a tesom eskűvőjére mint a párom, utkozben meg hatalmas röhögőgörcsünk is lett, ami nekem még soha senkivel nem volt, gyönyörűszép pár voltunk, és maxon egy hullámon voltunk egész nap, közös fotónk is lett bekeretezve stb

Hidegzuhany: lesz.rta magas ívben azt, hogy elfogadta őt a családom, hogy egy hullámhosszon vagyunk, es rendkívül jol érzi magát velem, másnap tesom bnőjével flörtölt/akart kikezdeni


-volt egy bűnöző exem is aki tanított engem autót vezetni, filmbeli rendőr ellenőrzéseken bevitelen vallatásokon és szabadulásokon mentünk át mint vmi bonnie és clyde, vagy szórakoztunk pl stopposokkal is hogy elraboljuk őket de csak szívatásbol, rengeteg minden hülyeségbe fejest ugrottunk ketten, együtt izzadtunk izzaszto helyzetekben, es felhőkben jártunk, amikor minden jol sült el, stb

Hidegzuhany: a haverjai miatt (akikkel nem jöttem ki)mégis simán lazán kidobott


-mostani barátom családja imád engem, én életemben először jövök ki igazán egy barátom felmenőivel, tesóival, rengeteget nevetünk a szüleivel is stb, teljes jogu családtagnak vesznek engem, mintha valóban közéjük tartoznék

(Hidegzuhany: valszeg a barátomnak sem jelent ez semmit, csak nekem, ettől még simán kivágna akár mint egy szexkapcsolatos alkalmi nőt is, ha ki akarna vágni.)



Vagy a férfiaknak nincsenek ilyen "drámai" pillanatai a kapcsolatukban, amikből azt érzik IGEN! Nekem ez a nő KELL. Ő az, aki olyat nyújt, vagy olyat kihoz belőlem, amit egy masik nő sem képes? Amit életemben nem tapasztaltam még más nőben?



#különleges #hatalmas élmény
2022. ápr. 3. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

“-volt egy bűnöző exem is aki tanított engem autót vezetni, filmbeli rendőr ellenőrzéseken bevitelen vallatásokon és szabadulásokon mentünk át mint vmi bonnie és clyde, vagy szórakoztunk pl stopposokkal is hogy elraboljuk őket de csak szívatásbol, rengeteg minden hülyeségbe fejest ugrottunk ketten, együtt izzadtunk izzaszto helyzetekben, es felhőkben jártunk, amikor minden jol sült el, stb“


XDDDDDDDDDDD


Mekkora lúzerek vagytok to jó ég. 😂 Én meg szívesen lettem volna Frank Hamer azon bizonyos úton.

2022. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen egyik exemmel ilyen volt az élet:D


Nekem olyan de olyan sokat tud jelenteni pasikkal egy egy pillanat vagy élmény, míg nekik meg semmit ezek szerint.

De más élmeny sem köti őket a párjukhoz?


Mikbol erzi egy ferfi azt, hogy EZ AZ A NŐ aki viszi a pálmát nála es nem a másik vagy harmadik?

2022. ápr. 3. 13:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy-egy pillanat fogja ezt eldönteni. Sok közösen megélt élmény, hasonló életszemlélet, közös tervek, célok. Amikor már csak úgy lenni is jó a másik mellett, vagy hazaérve alig várom, hogy elmeséljem neki a napomat, problémámat és ő mondjon rá valamit. Ilyesmik.

Nem kell az ilyen pillanatokat túlgondolni. Egy éjszakás kalandom is volt olyan, hogy atyaaaisten, álmaim férfija. Aztán a francokat. Nem lett második éjszaka belőle.

2022. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De szerintem pont a kulonlegesebb élmények kulonboztetik meg egyik kapcsolatot a masiktol.


Azaz pl.az nem hogy fagyiztál az exeddel is. A problemaidat megbeszelted az exeddel is.



De ugyanugy fagyizol a mostanival is. A problemaidat megbeszeled a mostanival is.


Kell hogy legyen EGYEDISÉG a masikban amivel ő több neked, mint bárki más.

2022. ápr. 3. 13:37
 5/11 A kérdező kommentje:

Mert ennyi erovel gfagyizhatsz egy harmadikkql negyedikkel is.


Ezért érdekelnek a kulonlegesebb élmények, amitol a párod több mint más.

Vagy a ferfiaknak teljesen mindegy melyik nővek vannak??

2022. ápr. 3. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
De az egyediséget nem egy program adja, mint holmi idióta fagyizás, vagy gyerekes szórakozás. Attól, hogy mondjuk nem ugyanolyan filmeket szeretünk és ezért az exemmel jobban szerettem moziba járni, még az a kapcsolat nem lesz jobb. El kéne engedned fejben ezt az élményekhez ragaszkodást, mert amíg nem látod át, hogy ez csak egy pici szelet az egészből, addig nincs miről beszélni.
2022. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szoval teljesen jogos ha vki romantikus ejszaka utan masnap tarskeresőzik es en vagyok a hulye hogy benézem szerelmes éjszakának az ilyeneket. Köszi
2022. ápr. 3. 14:38
 8/11 anonim ***** válasza:

Mivel már sok különféle kapcsolaton és egy házasságon is túlvagyok, talán tudok neked hasznos választ adni. De azzal kell kezdenem, ahány ember, annyiféle kapcsolat, annyi élmény és minél több kapcsolaton vagy túl, annál jobban rálátsz az összefüggésekre, lesz összehasonlítási alapod.

Így visszatekintve, mindegyik szerelmem fontos volt nekem és volt egy két olyan köztük, akikkel voltak filmbe illő, romantikus, felejthetetlen élményeink, de a legutóbbi kapcsolatom mindezeket felülmúlta és a különös tapasztalatok, álmok már akkor elkezdődtek, valamiféle jelként , mikor még az illető létezéséröl sem tudtam.

Túl hosszú lenne ebbe belemenni és inkább lenne helye az ezo kategóriában, de épp ezek a dolgok azok, amiket senki mással nem tapasztaltam meg és bár már vagy húsz éve nem találkoztunk, még mindig érzek valamiféle összetartozást és talán ő is, mert néha azért érezteti, hogy gondol rám. Pedig van már családja, gyermeke, de azt hiszem ő sem képes megtenni, hogy véglegesen elvágjon minden szálat.

Nem a közös élményeink miatt érzem azt, hogy összetartozunk, mással volt sokkal több közös élményem is, mégsem éreztem semmi maradandó pluszt legalábbis ilyen jelentőset nem. Ezzel az emberrel viszont élményektől függetlenül valamiféle lelki szinten érzek összetartozást és én nem is tudtam rajta túllépni, ami szintén az előző kapcsolataimra nem jellemző, mert mindig képes voltam utána másikra.

Amugy a férfiak alapból másként éreznek és gondolkoznak. Lehet hogy neki is különlegeset jelentett, de máshogy reagál rá, mint te. Elkönyveli egy kellemes élménynek és annyi. Sajnos lelkileg faék egyszerűségűek. Ami érdekes lehetne, ha megpróbálnád megbeszélni velük egyszer ezt.

Hogy milyen nő mellett maradnak? Aki mellett kényelmes és aki eltűri a hülyeségeiket.

2022. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Ami érdekes lehetne, ha megpróbálnád megbeszélni velük egyszer ezt."


A mostani barátomnak mondtam hogy amikor kivisz hozzájuk ott alszunk stb, a családi légkörétől is valahogy sokkal szerelmesebb vagyok,(összetartozás érzést erősít bennem), erre azt mondta hogy akkor kivisz akár minden hétvégén is ha engem ez ilyennel tölt el.

Erre mondtam hogy de inkabb olyan dolgokat csináljunk ami őt is tölti. Nekem ugy az igazi ha ez egy oda vissza érzés és nem egyedül élem meg.

Erre közhellyel reagált csak, hogy neki minden jó velem.


"Hogy milyen nő mellett maradnak? Aki mellett kényelmes és aki eltűri a hülyeségeiket."

Ezt is kezdem tapasztalni hogy szeretik ha minden kényelmes, bejáratott es abban "ülni".


"Elkönyveli egy kellemes élménynek és annyi. "


Kezd feltűnni, hogy tényleg nekik lelkileg ennyit jelentenek csak

2022. ápr. 3. 15:52
 10/11 A kérdező kommentje:

Akkor ezért is lehet az hogy 20 év házasság után ahol pl a nullárol kezdte egy pár és megannyi mindenen keresztul mentek es összekovácsolódtak és megannyi élménnyel mögöttük a pasi sz.rik az egészbe, es lelép egy ujjal.


Azta tényleg. Ők teljesen más emberek.

2022. ápr. 3. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!