Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes lettem? Vajon ő is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem? Vajon ő is?

Figyelt kérdés

Hali. Kicsit bonyolult a dolog. Van párom akit szeretek. Sose csalnám meg.

De jó ideje beszélgetek egy sráccal aki mindig is tetszett nekem nagyon régről ismerjük egymást. Így, hogy megismertem a gondolkodását, be engedett az életébe eléggé vegyes érzelmeim vannak. Néha rettentően hiányzik, ha nem ír.

Már írtam neki, hogy nem biztos jó ötlet beszélni, mert félek, hogy egyikünk többet fog érezni. Meg mondtam neki azt is, hogy hiányzik ha nem ír amit nagyon furcsálok, hisz van párom.

Erre olyan választ kaptam, ha közelebb lenne hozzám lehet, hogy elcsábulna. Nagyon szeret velem beszélgetni ő élvezi. Nos mindennek ellenére ugyan úgy ír mintha le se írtam volna ezt neki.. Hozzá teszem, hogy szexről meg ilyenekről nem is beszélünk!

Szerelmes lehetek két emberbe? Vagy ez csak fellángollás?

Egyáltalán ő mit gondol? Talán többet érez és ez miatt nem vette tudomásul amit írtam neki? Vagy érzi, hogy én lassan becsavarodok?


2022. ápr. 4. 07:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak élvezi. Jó neked is, neki is.


Miért ne lehetne két emberbe szerelmesnek lenni?

2022. ápr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen.

Hát nem tudom. Furcsa, hogy két emberbe vagyok szerelmes..

2022. ápr. 4. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Fellángolás csak.

Amúgy valószínű nem szereted a párod, ez már csak a megszokás. Ha szeretnéd, akkor nem hiányozna az új srác.

2022. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!