Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit gondoljak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit gondoljak vele kapcsolatban. Szerintetek csak szórakozni akar vagy komolyan szeretne tőpem valamit? 20L

Figyelt kérdés

A fiú idősebb nálam 3 évvel, az első beszélgetésünkkor megtudtam, hogy van barátnője. Viszont akkor azt is megtudtam, hogy nem olyan már a kapcsolatuk és folyamatosan azt hajtogatta, hogy miért így lett vége. De azt nem tudom, hogy valóban szakítottak e. Pár nappal utána pedig azt mondta, iszogatott valakivel és már minden jó. Nem tudom, hogy jelenleg akkor így van e barátnője, de elég furcsa jeleket küld nekem, hogy úgy mondjam.

Az egyik, hogy sokat beszélget velem, közben mindig mélyen a szemembe néz, enyhén tátva marad a szája, és kedves tekintettel figyel, annyira aranyos, mélyen és lassan beszél hozzám, sokszor megakar érinteni, főleg a karomon és sokszor megakar csiklandozni.

Ha egymással megyünk szembe, már messziről a szememet nézi és néha mondd, csinál egy két vicces dolgot. Sokszor segít nekem.

Nekem szimpatikus. Ha szerintetek valóban többet szeretne tőlem, akkor mivel viszonozhatnám neki?



#barátság #viszonzás #szándék #Kedves, aranyos, #Hosszú szemkontaktus
2022. ápr. 4. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy ilyen hűtlen kikacsintgató embertől? Azt hiszed ha összejössz vele veled nem fogja ugyan ezt eljátszani, hogy a hátadmögött udvarol majd lányoknak? Miért gondolod hogy csak veled ilyen és nem fűz még melletted is több lányt? Én biztosan nem akarnék ilyen embertől semmit.
2022. ápr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ostoba naív
2022. ápr. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el!

Ezek a nők nem tudnak gondolkodni?

Nem szoktak olvasni itt?

Pedig itt rengeteg hasonló sztori van...

2022. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdezz rá, hogy mit akar tőled.
2022. jún. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!