Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatban elo ferfiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban elo ferfiban milyen erzest kelt, ha egy neki kulsoleg tetszo fiatal no vegigmeri talalkozaskor?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 7. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó/kellemes érzést, nyilván.

Attól, hogy valaki kapcsolatban van, néha ennyi "elismerés" jól eshet.

De ez nem jelent hűtlenséget vagy azt, hogy arra készülne.

2022. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

A barataim, ha egyertelmuen pl szemez flörtöl velük egy nő, ilyenkor halkan megjegyzik nekem, hogy "ez is r.banc haha" (csak csunyabb szavakkal)


Ha nem vagyok jelen meg szerintem csak szimplán nyugtázzák hogy ezt is meghuzhatná ha akarná.

2022. ápr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jó erzés ha vonzónak tartják.
2022. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felall a gyikja, rosszab esetben beleelvez a kisgatyajaba.
2022. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Embere válogatja!


Milyen a kapcsolata? Ott a kifejtős rész, ki sem töltöd!

Egy normális férfi kiéli magát majd egy minden szempontból tökéletes nő mellett állapodik meg! És tudja hogy a nők nagyrésze undoritó odalent, és az otthoni tökéletes puncija izgatja nem más okádék ...ja

2022. ápr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!