Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladál egy házasságot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladál egy házasságot, ha életed szerelme toppana be az életedbe?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 03:35
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudnám, hogy ő lesz életem szerelme?
2022. ápr. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Illetve attól függ, de 99% hogy nem.
2022. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Más házasságát bármikor feladnám, a sajátomban meg eddig is életem szerelmével voltam.
2022. ápr. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Főleg ha az a házasság már rossz.
2022. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Optimális esetben életed szerelmével kötsz házasságot. Ha nem azt érzed, hogy ő a nagy ő, akkor mégis minek házasodtok össze?


Amúgy nem, olyan nincs, hogy egyik nap találkozok valakivel, beszélünk két mondatot és "hű, ő életem szerelme". Az, hogy ténylegesen kialakulhassanak az érzelmek, az én tudatos közreműködésem nélkül nem történhet meg, amit igenis lehet befolyásolni, mondjon bárki bármit. És ha egyszer már eldöntöttem, hogy a férjem mellett fogom leélni az életem, akkor nem fogok lehetőséget biztosítani arra, hogy veszélybe sodorjam ezt a döntésemet.

2022. ápr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Kettőt is
2022. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Csak életem szerelmével kötnék házasságot!Nem adnám fel,soha!
2022. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Életem szerelméért bármit feladnék. Kivéve a gyerekeimet (ha lennének.)Ha házasságon kívül találom meg életem szerelmét, akkor a házasságon belüli nyilván nem az. Minek maradnék vele?
2022. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!