Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Válaszoljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Válaszoljak vagy hagyjam annyiban?

Figyelt kérdés

Lassan négy éve randiztam egy ismerős fiával. Nem volt rossz kedveltem a srácot viszont felőle nem az éreztem hogy érdeklem. Éjszakai műszakos így napközbeni szinte mindig alszik majd munkaideje előtt tudtunk pár szót beszélni. Majd közben mondta hogy amúgy szinte egész nap fent van. Rosszul esett hogy hiába írtam én vagy vártam hogy ő írjon nem tette pedig ahogy mondta lett volna ideje. Mindegy is ez akkor nem jött össze hiába próbáltam bármit. Előfordult hogy párszor írt ittas állapotban. Most megint írt hogy kellemes húsvétot kívánjon. Nem szeretnék vele beszélgetni mert elvileg azóta van is valakije a helyzet valószínűleg nem változott semmit hiszen ugyan ott dolgozik. Nem akarok bunkó sem lenni de ha válaszolok tartok tőle hogy nem áll meg egy köszi neked is-Ben. Nem feltétlenül gondolom hogy ez csak egy egyszerű húsvéti köszöntés hiszen ilyen viszonyba sosem voltunk. Ráadásul nem szokott köszöntgetni, most hirtelen mégis. Semmiképpen nem szeretnék mélyebben belemenni vele. Köszönjem meg és ha utána írogat nem válaszoljak? Ne írjak neki vissza egyáltalán?


Tudom hülyeség ezen agonizálni hiszen persze adhat az ember új esélyt(ha tudtommal nem lenne párja) és tudom azt is hogy nem tartozom semmivel neki így válaszolni sem kötelező.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2022. ápr. 18. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
ne
2022. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%

Nehogymár ezt is horognak nezd hogy akarna vmit🤣

Ki fog röhögni ha egy husveti koszontesre (ami egy közhely)te neki allsz kezdemenyezni nála.

2022. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
köszönd meg, aztán, ha akarja folytatni a beszélgetést, még mindig lezárhatod
2022. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én F vagyok, de ebben a szituációban esetleg megköszönném, viszont kivánnám és utánna nem válaszolnék többet, ha probálkozna! Minek erőltetni!
2022. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha akar vmit eroltesse meg magát egyertelmubbre.

Ha nem akar semmit megfog állni a -kellemes husvétot - koszi neked is- soroknál.

2022. ápr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4# nek nagyobb tartása van. Normal esetben offolni kell az ilyet
2022. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na de pont ez az! Soha az életben nem köszöntgettük egymást akkor most hirtelen minek a közhely köszöntés!? Összesen egy hónapig volt anno ez a huza vona. Nekem az életbe nem jutott egyszer sem eszembe írni neki semmikor még közhely ünnepén sem. Szerintem valamelyest jogosan jut eszembe hogy ez nem egy szimpla köszöntés.
2022. ápr. 18. 17:28
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is arra gondoltam amit a #4-es mondott.
2022. ápr. 18. 17:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

én is válaszolnék, meg úgy udvarias. De csak annyit, hogy köszönöm, Neked is. És ezt sem rögtön, hanem mondjuk fél nap, egy nap elteltével.

Aztán meglátod, irogat-e. Ha valaki nem érdekel, mindig úgy próbálom jelezni, hogy eltelik 1 nap mire válaszolok.

2022. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, minek rohannál egy olyan faszi után, akit nem érdekeltél. Ennyit agyalni azon, aki kb. telibe szart téged, hát ennek sincs sok értelme. Köszönd meg, és viszlát, ha meg látod azt, hogy ő többet akar, de téged nem érdekel, akkor határozottan és egyértelműen utasítsd el. Bár én úgy sejtem, hogy ha ennyit agyalsz ezen az egészen, akkor addig fog neked dumálni, amíg végül lefekszel vele.
2022. ápr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!