Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit értetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit értetek a "rosszfiúk" alatt, amikor azt mondjátok, hogy a nők rájuk buknak? Ki a "rosszfiú"?

Figyelt kérdés
Meg mi az a durva, lekezelő bánásmód és nagyképűség, ami állítólag a nőknek bejön? Írjátok már le, légyszi, hogy ezek a dolgok miben nyilvánulnak meg. Lehetőleg minél konkrétabb példákon keresztül. (Van egy olyan érzésem, hogy a nőknek valami full más jut eszébe ezekről a kifejezésekről, mint nektek, ezért beszél el mindenki a másik mellett.)

2022. ápr. 19. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

Személyes példával élek, hogy elkerüljem a megszokott sablonos közhely válaszolgatást, ami majd jön hamarosan.

Amikor tetszett egy lány és ráírtam avagy beszédbe elegyedtem vele. Éreztettem, hogy érdekel és szeretnék vele többet találkozni stb(nem, nem nyomulúsan vagy betegesen)....akkor rendre kudarc lett a dolog. Persze lehet azért, mert alacsony vagyok, kopaszodok és izmos sem vagyok ergó nem rólam mintázták a Dávid szobrot.

DE amikor tartottam a távolságot, nehezebben nyíltam, megtartottam a a dolgok java részét magamban. Akkor azt vettem észre, hogy az a lány aki tetszett egyfajta kagylót látott bennem. Egy kagylót, amit szívesen felfejtene, hogy lássa mi van benne.

Nem is az eredmény volt a lényeg, hanem maga a játszma, ami elvezet odáig.

2022. ápr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Nincs tekintettel másokra szinte semennyire, kizárólag csak a saját feje és érdekei után megy. (Néha a nővel akivel ismerkedik kivételt tesz, de másokkal ilyen, amitől a nőnek csak még jobban bejön, merthogy vele kivételezik "valamiért".) Dominánsan, lekezelően, fölényesen viselkedik másokkal. Beszélgetésben elnyomja a körülötte levőket, kevéssé hagy másokat szóhoz jutni, szereti ha mindig övé az első és az utolsó szó is. A saját véleményét abszolút tévedhetetlen igazságnak állítja be, nem csak egy véleménynek.
2022. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%

Személyes, szubjektív vélemény

Rosszfiú: nagyképű, beszólogat mindenkinek, határozott, folyton lázad, van neki valami káros szenvedélye (pl.: cigi), direkt basztatja az introvertált személyiségű embereket, nehezen mutatja ki az érzelmeit, sokszor bulizik, (hirtelen ennyi)

Jófiú: introvertált személyiségű, kedves, félénk, káros szenvedélye neki is lehet (pl.: cigi), határozatlan, gyenge testalkatú, elég csúnyán néz ki, álmodozó, nem jár bulizni, (hirtelen ennyi)

2022. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Ennyit se tudsz?


Itt a válasz: https://www.youtube.com/watch?v=2B0RbhmyO7A

2022. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, de nekem az előző válaszokból kb. ez jött le:


[link]

2022. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A rosszfiú, ha mint hollywoodi trope-ra gondolsz, az az, aki nem mainstream, kicsit elvontabb az ízlése, nem a parti középpontja, gonosznak tűnik, de csak mert introvertált, és nem keveredik a tömeggel.


A rosszfiú lehet jó ember.

2022. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Aki hall egy rossz szót italozó helyen és egyből csapja bordán a gyereket vagy sorba állítja őket.
2022. ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: az ilyen viselkedés ("nagyjelenet") csak filmen tűnik belevalónak, ugyanez a való életben a szánalmasság és komolyan vehetetlenség netovábbja lenne, akitől az étterem többi vendége egy pillanatig sem érezné kényelmetlenül magát.
2022. ápr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8.


A vicces az, hogy a jelenetben is eléggé leszarják, és csak simán esznek tovább.

2022. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9


+ de pont ez igaz az állandóan keménykedő gyurmákra, tuningautós bohócokra, fuxos romákra is. Előadják magukat, de senkit nem érdekelnek.

2022. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!