Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azt éreztétek, megtaláltátok életetek szerelmét, de több év után valami elromlott? Mi lett belőle, sikerült helyrehozni?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Volt, és nem sikerült. Az lett hogy éveket kidobtam az életemből.
2022. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze 12 év után lett vége, minden elmúlik egyszer.
2022. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit felesleges kérdés, hiszen a legtöbb emberrel ez történik. A szerelem egy módosult tudatálapot, és hajlamosak vagyunk azt hinni, hogy örökre szól, pláne az első, annak természetesen sose lehet vége (de igen). Mindenki "élete szerelmével" köt házasságot, a többség mégis elválik.
2022. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy az emberekben él egy kép a tökéletes férfiról/nőről, és ha találkozol valakivel, aki külsőre nagyjából olyan, és kedves is veled, akkor hajlamos vagy azt hinni, hogy ő a nagy Ő.

Aztán amikor jobban megismered, kiderül, hogy nem is olyan, mint amilyennek elképzelted.

Én 21 évesen ismertem meg az első szerelmemet. 2,5 évig voltunk együtt, mire kidobtam, mert egy nagyon mérgező ember volt. Évekig tartott kiheverni. Szerencsére házasságot nem kötöttünk, pedig ő szerette volna. Azóta már elvált valaki mástól, szerencsére nem tőlem.

Az utána következő páromat már más szempontok alapján választottam, és igyekeztem megismerni, mielőtt összeköltöztünk, hogy milyen ember is valójában, mert a legtöbb férfi nem a herceg a meséből. (A nők sem, persze.)

Mi még kitartunk 15 év házasság után, de ezért keményen meg kellett dolgozni, és a párválasztásba is kellett vinni némi racionalitást. A szerelem nem elég.

2022. ápr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt és van!
2022. ápr. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!