Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy srác. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác. Mit csináljak, hogy újra találkozhassak vele és ne veszítsük egymást szem elől?

Figyelt kérdés

Nemrég egy baráti iszogatós estén felbukkant egy volt gimis évfolyamtársam, mert az egyik srácnak a baráti társaságunkból a haverja. Igazából nem is ismert senkit ott a társaságból csak ezt a srácot és engem. Évek óta nem találkoztunk, de ő szinte azonnal beszélgetést kezdeményezett velem és egész végig szinte csak velem beszélgetett, úgy tűnt nagyon kíváncsi, hogy mi van velem és én is hogy vele mi történt a gimi óta. Én azóta nem tudom kiverni a fejemből, de fogalmam sincs mit kéne tennem hogy újra találkozzunk, mert nem vagyok az a kezdeményező típus...

23/L



2022. ápr. 24. 15:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a kérdés véletlenül került az eljegyzés kategóriába. :D
2022. ápr. 24. 15:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"véletlenül", mi? :P


Amúgy ha nem akarod mondjuk FB-on bejelölni és megírni neki, hogy szívesen folytatnád a beszélgetést, mert nagyon jól érezted magad vele (ami szerintem a legcélravezetőbb és legegyszerűbb lenne, de oké), esetleg a közös barátotokon keresztül próbálkozhatnál. Pl megkérhetnéd, hogy szervezzen olyan összejövetelt, ahol ez a srác is ott van, vagy csak simán arra, hogy máskor is hívja a társaságba.

2022. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg bejelölöd facen. Aztán szervezel valami kis összejövetelt ahova elhívod, egy társaságba. Ott is megint tudtok beszélni, tudsz vele flörtölni és a tudtára adni nőiesen hogy neked bejön és érdekes. Ha erre nem lép, akkor nem érdekled igazán.
2022. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es Mindent leírt, pont
2022. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a válasz:

Ne pislogj!

2022. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben és olyan béna voltam. Ha visszamehetnék én is azt írnám, hogy szívesen folytatnám a beszélgetést.

Nekem a béna ismerkedésem is 7 éve tart, de gyakran gondolok rá, hogy miért nem így kezdeményeztem.

2022. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!