Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha egy nő tetovált,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő tetovált, az már önmagában kizáró ok lehet nálatok?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 24. 21:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, mindenképpen kizáró ok.
Legfeljebb valami nagyon kicsi, szembe nem tűnő mintát fogadok el.
Nem feltétlenül kizáró ok, de bizonyos esetekben lehet az (pl. ha szét van varrva az egész nő, vagy ha igénytelen tetoválása van).
Nem tudok olyan esetet elképzelni, hogy ezen bukjon el az ismerkedés.
47 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A normális tetkó oké. Az igénytelen tucattetkó kizáró ok, de nem önmagában a tetkó miatt, hanem a képviselője miatt. Nem láttam még igénytelen tetkót olyanon, akinek bejött a személyisége.
2022. ápr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Én nehezen tudom tolerálni, igen, van az a pont ahol már kizáró ok.
2022. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen, tapasztalatból írom, hogy a nem tetovált többségnél kizáró ok. Talán a nagyon pici mintákat elnézik, ha csak 1-2 van belőle. Nekem erősen tetovált nőként a tetovált férfiak tetszenek elsősorban, de ha nem így lenne, kétszer meggondoltam volna, hogy valóban szeretnék-e potenciális kapcsolatot elszalasztani amiatt, mert én éppenséggel "firkákat" akarok magamra varratni :D Mindenki legyen önazonos meg ilyenek, persze, de szerintem azért nem árt figyelembe venni az ellenkező (vagy preferált nem) igényeit is, ha valaki nem akar egyedül megöregedni a nagy egyediségével.
2022. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Ha a lábfején van a tetkó, akkor nem.
2022. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg pont az a rosszabb, ha valamit, amire vágysz, azért nem csinálsz vagy csináltatsz meg, mert juj mi lesz, ha az valakinek az ellenkező nemből már nem fér bele. Valószínűleg nem egymást keresitek akkor. Felfogásbéli különbségeket sejtet, amik túlmutatnak a külsőségeken.
2022. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
35%
A ruhával fedhető tetoválás mindkét nemnél belefér.
2022. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
6 akkor ismerkedjünk, nagy szeretlek feri tetkóm van a hátamon.
2022. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket.
2022. ápr. 24. 22:40
 9/19 anonim válasza:
Attól függ hol, mennyi, és milyen.
2022. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

Én az abszolút tetkó nélküli nőkra szavazok. Már nem különlegesek a tetkósok. Engem nagyon taszít az ilyen trendyegymástmajmoljuk : naaaa anyuuu, már mindenkinek van az osztályban lécciléccilécciiii.

Fúúú utálom.

2022. ápr. 26. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!